Proje | Tolgahan TÜRK İç Mimarlık

47 Aile ve Firma Kuruluşa

Danışmanlık Hizmeti Sunduk

104 Farklı Firma Ofisin

A’dan Z’ye Projelerinde Danışmanlığını Üslendik

254 Farklı Tasarım

Mimarlık İç Mimarlık Firmalarının Tasarımlarını Yaptık

17 Mekan

Anahtar Teslim Uygulama Yaptık

Proje | Neler Yapar

İç Mimarlık Hizmetleri; Mimari proje tasarımı ile konsept proje tasarımı, avan proje, ruhsat projeleri, uygulama projeleri sunuyoruz. Detay çözüm uygulamaları ve modelleme aşamalarına kadar olan tüm aşamalarda hizmet sunmayı amaçlıyoruz. İnşaat metodlarının belirlenmesini sağlayıp veya belirlenmiş olan inşaat metodlarına danışmanlık desteği veriyoruz. Satın alma prensiplerine uygun olarak ihale süreçlerini şartnameler ile destekleyip yürütülmesini yönetiyoruz.

Ayrıca konsepte uygun ekipmanları geliştirip veya yerel pazardan muadilinin bulunarak üretim sürecini gerçekleştiriyoruz. Tüm Türkiye genelindeki ilk üretici olan, iletişimi kolay tedarikçiler ile hizmet verip müşterilerimizin iç organizasyonunu rahatlatıyoruz.
Alanında tecrübeli mimarları sektörde birçok mimari proje firmaları tecrübeleri ile birlikte marka projelerin ilgili süreçleri içerisinde yer almış, her biri kendi alanında uzmanlaşmış, yenilikçi ve çağdaş estetik anlayışını ön planda tutarak, uygulanabilir, fonksiyonel ve özgün tasarımlarımız ile İstanbul ofislerimizde faaliyet göstermekteyiz.

Standarttın ötesinin kalemimizin ucunda olduğuna inanmak ile birlikte, mekanlarınıza belirlenen bütçeler ile yapılan tasarımların daha fazlasını vaat ederken projenizi alan bir firma değil; 360 derece çözüm üreten stratejik ortağınız olmak istiyoruz. Minimum stres maximum fayda için buradayız. Yola çıkarken bağlı olduğumuz müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak saygın, faydalı, yenilikçi ve güvenilir çizgimizden şaşmadan; sektörde etik kodları olup , hızlı ve sürekli çözüm üreten bir firma olmaktır. Bunun yanı sıra sizlerin 360 derece çözüm ortağınız olmakla birlikte güven içinde daha mutlu yarınlar oluşturmak için insana, doğaya ve çevreye duyarlı; gelecekte bir gün yüzünüzde gülümseme ile hatırlayacağınız işlere birlikte imza atmaktır.

Proje Danışmanlık

Tasarım Danışmanlık

Uygulama Danışmanlık

İç Mimarlık Proje Tasarım Danışmanlık ve Uygulama

İç mimarlık danışmanlık hizmetlerimizde başarıya ve güce tesir eden en önemli unsurun, şirketin ana faaliyetlerine odaklanabilmesi olduğu inancındayız. Genç, dinamik, üretken, iç mimar ve tasarımcılardan oluşan ekibimiz ile projelerinizde sizler ile yol almaktan memnuniyet duyuyoruz.

Kırım ekibi

Kırım ekiplerimiz mekanlarımızda titizlikle çalışır. İşlerini yaparken çevreye zarar vermezler. Profesyonel Ustalar ve ustabaşılar ekip şefleri ve denetmenler.

Alüminyum plastik ve doğrama ekibi

Alüminyum Plastik ve doğrama  işleri Cam balkon, Kış Bahçesi, Veranda,  Pvc Montaj, Küpeşte işlerinizde size farklı ürün ve fikirlerimiz ile işçilik montaj ekiplerimiz eksiksiz hizmet sunmaktadır.

Alçı boya uygulama ekibi

Profesyonel işler çıkaran ustalarımız ayrıca İtalyan boya konusunda uzmanlaşmıştır.

Tesiat bakım uygulama ekibi

Tesisat ekibi su kaçağı tespiti ile uzman ekibiyle birlikte tesisat,petek temizleme ve tıkanıklık açma gibi konularda uzmanlaşmıştır.

Duvar kağıdı uygulama ekibi

Tecrübeli duvar kağıdı usta ekibimiz istediğiniz kağıt ürününü profesyonel tecrübesi ile evinize ve iş yerinize mekanlarınıza uygular.

Elektrik tesisat teknisyenleri

En az meslek lisesi elektrik bölümünden mezun teknisyenlerimiz tüm işlerinizi sorunsuz  bir şekilde yürütür.

Mermer uygulama ekibi

İtalyan Mermer, Granit, Bordürlü Granit, Merkez Baklava Dilimi, Tezgah Granit  doğal taş uygulama ve anlarında uzmanlaşmıştır. Bir çok kaliteli ocak ve yurt dışı ispanya italya ürünlerini temin ediyoruz.

Alçıpan uygulama ekibi

Alçıpan Flexi, Suya Dayanıklı Alçıpan, Yangına Dayanıklı Alçıpan, Akustik Alçıpan, Herform Alçıpan, Knauf Karolam Alçıpan, Boyalı Karo Alçıpan uygulama ekiplerimiz.

Sıva uygulama ekibi

Kara sıva, Alçı sıva, Akustik sıva, Bağdadi sıva, Çarpma sıva, Dış sıva, Çimento sıva ekiplerimiz tüm alanlarda ve konularında titizlikle profesyonel şekilde çalışır ve uygulama yaparlar.

İzolasyon yalıtım bakım ekibi

Isı Yalıtımı, Su yalıtımı, Ses Yalıtımı, Tesisat yalıtımı, Yangın Yalıtımı Yalıtım ve izolasyon uygulamalarını ekiplerimiz en iyi şekilde yürütürler.

Seramik Fayans uygulama ekibi

Duvar Karosu, Yer Karoları ve Porselen Karolarını Teras, Banyo, Mutfak, Antre, Balkon, Restaurant, Okul, Cafe, Mağaza, Otellere fayans işçiliği Uzman  ekipler sağlıyoruz.

Parke zemin uygulama ekibi

Laminat parke, beton zemin ve fayans gibi mevcut zeminler üzerine sorunsuzca uygulayan ekiplerimiz size bu seçeneğinize birçok alternatif sunum gerçekleştirebilir.

Kapı montaj uygulama ekibi

İç Kapılar, Amerikan Kapılar, Klasik Kapı, Lüx kapı, Otel kapıları, Mağaza kapıları, Açılır kapanır kapıların montajı üretimi konularında profesyonel işçilik sunuyoruz.

Doğaltaş ve cam mozaik sanatları ekibi

Cam mozaik sektöründe farklı çizgisi ve özgün tasarımlar, doğal taş işlemesinde ithal veya yerli ürünlerde en çok iddialı olduğumuz konulardan birisidir.

Mobilya tasarım uygulama montaj ekibi

İtalyan mobilya, Amerikan mobilya, avangart ve lüx mobilya çizim ve modelleme uygulama ekiplerimiz bir çok kuruluşa ürünler sağlamıştır.

Tasarım uygulama proje kontrol birimi

Mimari, İç Mimari, Peyzaj, Endüstriyel tasarımlar ve benzersiz tasarımları hayal edip üretmek konusunda uzman teknik çizim ekiplerimizin tasarladığı projeleri de profesyonel kontrollük sağlar.

Her iş tipi için konusunda profesyonel alanında en az 10 yıllık uzman deneyimli usta ekibimiz çalışmaktadır.

Ekibimiz kendi iş alanında uzman profesyonel birimlerden oluşur. Fuar, Seminer ve kurs desteği ile bilgileri güçlendirilmiş 40 usta sanatkardan oluşur. Birlikte çalıştığımız personelin tamamı kendi anlaşmalı taşeronluk yürüttüğümüz firmalardan referanslı gelmektedir. Ayrıca pozitif enerjili, güler yüzlü, iş ahlakına sahip, ekip çalışmasına uyumlu olmaları konusunda hassasiyet gösterilmiştir.

İstanbul’da iç mimarlık proje hizmeti verdiğimiz bölgeler.

İç mimari en yeni ürünler ve trend uygulama fikirleri

İç mimari projeniz hakkında hemen konuşmak ister misiniz?

Silver Award

2009, IDA Design Award U.S.A

Dünden Günümüze Birlikte Çalışmaktan Keyif Aldığımız Kuruluşlar

Bronze Award

Ofis SIA (Colour) 2003

(+90) (212) 570 88 82

İç Mimarlık Ofis Telefon Numaramız

(+90) (532) 498 87 45

İç Mimarlık GSM