İç Mimarlık Hizmetleri

İç Mimarlık Hizmetleri konusunda bizi tercih eden kişi ve kurumlar verdiğimiz üst düzey kalite için bize değer veriyorlar. İç mimar, Mimar, Proje yöneticileri, Proje mühendisleri, Saha mühendisleri, İnşaat mühendisleri, teknisyenler ile iş gücümüz de uygulama birimlerimiz ile tüm İç Mimarlık Hizmetleri profesyonel destek personellerinden oluşmaktadır.

Aileniz tarafından en uygun kullanılacak güvenliği yüksek materyallerden seçiyor profesyonel ekiplerimizle projenizi ele alıyor, uyguluyor, tasarlıyor ve teslim ediyoruz. Çağdaş modern çizgilerimizde konforlu lüx, yaşanabilir alanları birlikte tasarlayalım, mimari uygulamalar çizimler görsel sunumlarımız ile anahtar teslim çözümlerimizle tanışın. İç Mimarlık Hizmetleri başlangıçtan bitişe kadar eksiksiz bir anahtar teslim bitiriş isteyen kurum ve kişiler içindir. İlk danışmadan son kuruluma kadar tam bir eksiksiz hizmet sunacağız.

İnsani, fiziksel, teknik, estetik ve fonksiyonel ihtiyaçlar

İç mimar danışmanlık

Proje Danışmanlığı

Proje Tasarım Danışmanlığı

Proje Uygulama Danışmanlığı

İç Mimarlık Hizmetleri her projeye ve bütçeye uygun butik bir dizi danışmanlık  hizmet sunuyor. Her proje farklıdır ve her paketi bireysel gereksinimlere göre uyarlayabiliriz. Doğru renkler, tekstiller ve bitişler bir alanı birbirine bağlayabilir, belirli bir ruh hali yaratabilir ve mekanınız öyküsünde karakter görevi görebilir. Malzemeler, döşeme, fayans, donanım, boya seçenekleri, mimari elemanlar ve genel kısmi ya da tam tadilat hakkında rehberlik sunuyoruz.

İç Mimarlık hayalinizdeki evinizi, ofisinizi, villanızı, kısaca yaşam alanlarınızı kurma deneyiminizi heyecan verici ve unutulmaz kılmak istiyor. İç mimar Tolgahan Türk üst düzey benzersiz iç mekan tasarımları yapıyor ve sunuyor. Ekibimiz genç, yaratıcı, neşeli ve konusunda profesyonel  bitirme ürünlerinizi seçerken kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olmaya kararlı. Proje yönetimi, sunum, uygulama ve danışmanlık hizmetleri ile tüm aklınıza takılan sorulara yanıt buluyor.

Tolgahan Türk İç Mimarlık hayalinizdeki evinizi, ofisinizi, villanızı, kısaca yaşam alanlarınızı kurma deneyiminizi heyecan verici ve unutulmaz kılmak istiyor. İç mimar Tolgahan Türk üst düzey benzersiz iç mekan tasarımları yapıyor ve sunuyor. Ekibimiz genç, yaratıcı, neşeli ve konusunda profesyonel  bitirme ürünlerinizi seçerken kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olmaya kararlı. Proje yönetimi, sunum, uygulama ve danışmanlık hizmetleri ile tüm aklınıza takılan sorulara yanıt buluyor.

Mimari Proje

Statik Proje

Elektrik Proje

Mekanik Proje

İşi organize etmenin baş ağrısından kaçınmak isteyenler için ideal seçimler

İç mimarlık danışmanlık

İç Mimarlık Hizmetleri; Mimari proje tasarımı ile konsept proje tasarımı, avan proje, ruhsat projeleri, uygulama projeleri sunuyoruz. Detay çözüm uygulamaları ve modelleme aşamalarına kadar olan tüm aşamalarda hizmet sunmayı amaçlıyoruz. İnşaat metodlarının belirlenmesini sağlayıp veya belirlenmiş olan inşaat metodlarına danışmanlık desteği veriyoruz. Satın alma prensiplerine uygun olarak ihale süreçlerini şartnameler ile destekleyip yürütülmesini yönetiyoruz.

Ayrıca konsepte uygun ekipmanları geliştirip veya yerel pazardan muadilinin bulunarak üretim sürecini gerçekleştiriyoruz. Tüm Türkiye genelindeki ilk üretici olan, iletişimi kolay tedarikçiler ile hizmet verip müşterilerimizin iç organizasyonunu rahatlatıyoruz.
Alanında tecrübeli mimarları sektörde birçok mimari proje firmaları tecrübeleri ile birlikte marka projelerin ilgili süreçleri içerisinde yer almış, her biri kendi alanında uzmanlaşmış, yenilikçi ve çağdaş estetik anlayışını ön planda tutarak, uygulanabilir, fonksiyonel ve özgün tasarımlarımız ile İstanbul ofislerimizde faaliyet göstermekteyiz.

Standarttın ötesinin kalemimizin ucunda olduğuna inanmak ile birlikte, mekanlarınıza belirlenen bütçeler ile yapılan tasarımların daha fazlasını vaat ederken projenizi alan bir firma değil; 360 derece çözüm üreten stratejik ortağınız olmak istiyoruz. Minimum stres maximum fayda için buradayız. Yola çıkarken bağlı olduğumuz müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak saygın, faydalı, yenilikçi ve güvenilir çizgimizden şaşmadan; sektörde etik kodları olup , hızlı ve sürekli çözüm üreten bir firma olmaktır. Bunun yanı sıra sizlerin 360 derece çözüm ortağınız olmakla birlikte güven içinde daha mutlu yarınlar oluşturmak için insana, doğaya ve çevreye duyarlı; gelecekte bir gün yüzünüzde gülümseme ile hatırlayacağınız işlere birlikte imza atmaktır.

Mimari çözümler danışmanlık

Komple/kısmi Taahhüt

Kontrollörlük

Bakım ve Onarım

287 Firma Kuruluşa

Projelerinde destek verdik

8 Profesyonel

İç mimar ile tasarımcı

70126 Saat

Proje çalışması yaptık

203 Mekan

Proje planlaması yaptık

3D Modelleme

İç mimar Tolgahan Türk İddialı, geniş kapsamlı ve sürekli yeni 3d materyaller modeller ve tasarlar. Nüans, uyum ve karşıtlıktan ilham alan 3D Tasarımları ile Modern, Minimal, Retro ve Avengart seçimlerinde sınırsız stil tarz da her zaman şaşırtıcı ve ilham verici tasarımları keşfeder ve hayallerinizin sınırları ötesinde mimari görsellik hizmeti sunar. Tasarımlarıyla gerçek hayata can veren deneyimler yaratır.

3D Mimari Görselleştime

3D Mimari Modelleme

3D Mimari Animasyon

3D Mimari Render

3 Boyutlu Görselleştirme

Villa Tasarım

Rezidans Tasarım

AVM Mağaza Tasarım

Ofis Tasarım

Fuar Standı Tasarım

İhtiyaçları eyleme dönüştürerek ilhamlı ve kalıcı çözümlere ulaşırız.

2D Autocad 3D Studio Max tasarım

Tolgahan Türk İç mimarlık mükemmel mimari tasarım formları ile kusursuz mekan tasarımları konularında uzmanlığını ve profesyonelliğini sergiler. Gelişmiş yazılımları kullanan iç mimar ve tasarımcılar ile en karmaşık yapı modellerini ve tasarımlarını profesyonel iş gücü ile görselleştirir en iyi render çıktısını alırlar. Projenizi mümkün olan en iyi ışıkta görmenizin ne kadar önemli olduğunun farkındadırlar.

CG sanatçılarımız gelecekteki tasarımları her zamankinden gerçekçi, renkli görüntüler oluşturmak için 3D render ile özel görüntüler oluşturmak ve önemli özellikleri vurgulamak için inanılmaz bir performanslarını ortaya koyarlar. Tek sınırları iç mimarlığın kendi hayal gücüdür.

3d tasarım

Akla gelenin tasarlanmadığı noktada bizim fikirlerimiz var.

Modelleme etkili tasarım ile rezonans etmelidir

Tolgahan Türk İç Mimarlık Tasarım çalışmaları, mimari prensiplerden estetik, işleve ve kültürel duyarlılığa kadar zengin bir iç görü ve deneyim derinliği ile destekleniyor. Bu akıllı yaklaşım, yaptığı tasarımları, aldığı kararları ve yarattığı her alanı şekillendirir.

Rezonansa gelen tasarım sadece dinleme ve öğrenme ile başlayan bir sürecin doğal sonucu olabilir düşüncesi ile iç mimari tasarım temelleri ve stillerinde geçmişten gelen birikim ve tecrübelerini ortaya çıkartırken, temel bir anlayış biçimi olan kişisel tasarım ideallerinde yolunu aydınlatan harika fikirleri ortaya çıkarmasında rol almıştır.

3d Render

İç Mekan Tasarım

Mobilya Tasarım

Bina Tasarım

Endüstriyel Ürün Tasarım

Dış Cephe Tasarım

Silver Award

2009, IDA Design Award U.S.A

Akla gelenin tasarlanmadığı noktada bizim fikirlerimiz var.

Modelleme etkili tasarım ile rezonans etmelidir
Bronze Award

Ofis SIA (Colour) 2003

Proje Uygulama Hizmetleri

Tolgahan Türk İç mimarlık proje uygulama ve montaj ekibi sırasıyla İç mimar, mimar, proje yöneticileri, proje mühendisleri, saha mühendisleri, inşaat mühendisleri, teknisyenler ve destek personelinden oluşmaktadır. Projelere yaklaşımında projeyi dekore edeceği her yapıda sizler ile arasında benzersiz ve özel çözümleri büyük bireysellik anlayışının ötesinde yükseltir.
Her proje sonrası mekanları incelerken, vizyonunu hayata geçirmenin en iyi ve en keyifli yolunu bu yoldaki adımlarını projelerin bitişine baktığımızda görmektedir.

Tüm ekibimiz güvenliğiniz adına Avukat sözleşmesi ile kayıt altına alınmıştır.

Profesyonel Uygulama Birimleri

Tolgahan Türk İç mimarlık uygulama projelerin de çalışma yaptığı mekanlar da villa, ofis, mağaza, otel ortamları olduğundan personelin güvenilirliği önem taşımaktadır. Her iş tipi için konusunda profesyonel alanında en az 10 yıllık uzman deneyimli usta ekipleri ile çalışmaktadır. Personelinin tümü Fuar, Seminer ve kurs desteği ile bilgileri güçlendirilmiş 40 usta sanatkardan oluşur. Birlikte çalıştığı personelin tamamı kendi anlaşmalı taşeronluk yürüttüğü firmalardan referanslı gelmektedir. Ayrıca pozitif enerjili, güler yüzlü, iş ahlakına sahip, ekip çalışmasına uyumlu olmaları konusunda hassasiyet gösterilmiştir.

Silver Award

2009, IDA Design Award U.S.A

Dünden Günümüze Birlikte Çalışmaktan Keyif Aldığımız Kuruluşlar

Bronze Award

Ofis SIA (Colour) 2003

(+90) (212) 570 88 82

İç Mimarlık Ofis Telefon Numaramız

(+90) (532) 498 87 45

İç Mimarlık GSM