Resmettiğimiz her şeyi doğadan seçmeliyiz ve doğadan en güzel şeyleri almalıyız.

İç Mimarlık Ofis

İç mimar vizyon

İç mimar İstanbul ofis tarafından tasarlanan mekanlar Lüks, Yaşana bilinir, Konforlu, Ferah yaşanılır bir biçimde modern olmalıdır. Tamamen zevkinize uygun seçimler yaparak mekanın içerisinde veya dışında sizi yansıtan çizgileri bulunduracak biçimde olmalı düşüncesi ile yaklaşır ve uygular. Butik orta ölçekli profesyonel projeler üreten iç mimar Tolgahan TÜRK Türkiye’den, Dünya’ya farklı tasarımları ile açılmayı başarmıştır.

İç mimar misyon

İç mimar Tolgahan TÜRK yenilikçi tasarımlar sunmak üzere çalışmalarını, İstanbul merkezli iç mimarlık şirketinde rölöve, Restitüsyon, Plan projeleri, Kat planları ve çizimleri, materyaller ile renk uyumları ile ortamda ki ambiyansı ve aydınlatma tasarımı çalışmalarını titizlikle yürütür. İç mimarlık şirketimizin misyonu basittir. Dekore edilmiş ya da edilmemiş boş bir mekân güzel olmalı.

287 Firma Kuruluşa

Projelerinde destek verdik

70126 Saat

Proje çalışması yaptık

203 Mekan

Proje planlaması yaptık

8 Profesyonel

İç mimar ile tasarımcı

İç Mimar Ofis hakkında; hizmetlerini profesyonel bakış açısı ile İstanbul il içerisi ve çevresinde ağırlıklı olarak devam ediyor. İç mimari de minimal tasarımının en ünlü isimlerinden biri olan iç mimar Tolgahan Türk ofis çalışanları yaptıkları projelerde daima farklı fikirleri düşünüp, İç veya Dış mimari tasarımları yapar iken trend çizgileri de uygulayarak daima zirveyle buluşturmuştur.  İç mimarlık ofisi sektöründe 10 yılı aşkın süredir yaptığı ve bitirdiği projelerin bilgi birikimlerini sizlerin beğenisine sunuyor.

İstanbul mimarisine özel tarz yaklaşımlarına alternatif sunumları ile bir arada barındıran iç mimar Tolgahan Türk, Mekânları tasarlarken mimari özellikleri çevredeki konumu ve doğada eşi benzeri olmayan özeliklerde olmasına özen gösterir. Tasarımın kendi çizgilerinde özgün tarzları ile ön plana çıkmasını sağlar.

İç mimarlık faaliyetleri arasında Bina dekorasyonu, Ev dekorasyonu, Ofis dekorasyonu, Mağaza dekorasyonu, Villa dekorasyonu, Otel dekorasyonu, Rezidans dekorasyonu ve özel mobilya tasarımları sunmaktadır. İç mimarisi ile modern ve lüks yaşamın getirdiği kalitenin konforlu yaşam biçimini içinde barındıran mekanlar yaratma konusunda özgün sanatsal fikrileri ortaya çıkaran İç mimarlık danışmanlık, İç mimarlık tasarım, mimari proje yönetimi konularında eksiksiz destek sağlar, İç mimar ve ekibi projelerinizde daima zevkli benzersiz projeler ve mekanlar ortaya çıkarırlar.

İç mimarlık ofisi farklı fikirleri ile mimari tasarımlarını ve trend çizgilerini yansıttığı projeleri daima zirveyle buluşturmuştur.

Yaratıcılığımızın limitlerini her yeni projede bir önce kisinden daha iyisini yapma vizyonumuz bizleri diğer iç mimarlık ofislerinden ayıran en büyük özelliğimiz. Bu karakteristik bizleri kariyerimiz boyunca projemizde ünlü iç mimar, ünlü iç mimarlık cümlesi içerisinde anılmamıza neden oluyor.

Mimarlık, mühendisliğin bittiği yerde başlar.

İç Mimar Ofis

İç mimarlık ofisimiz hakkında çalıştığımız insanlar neler söylemiş?

Hastanemize olan katları, Ameliyathane ve acil çocuk yoğun bakım ünitesi bölümlerine yapmış olduğunuz çalışmalarınızdan ötürü teşekkür ederiz.

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp FakültesiÇapa Tıp Fakültesiistanbul Universitesi

Ofisimizi baştan sona yeniden yarattınız. Sayenizde mükemmel bir çalışma ortamı sağladık uzun seneler yapmış olduğunuz tecrübenizi konuşturdunuz açıkçası. Turizm camiasında bize gelen acente çalışma arkadaşları ofisimize hayran bıraktınız.Size ve ekibinize çok ama çok teşekkürler.

Vippon Naccar Turizm Mehmet Bey - CEOvipponholidays

Tolgahan Türk iç mimarlık iş tecrübesi ve disiplinli çalışma sisteminiz ile güvenle çalışılabilecek iç mimari tasarım ve uygulama firmasıdır. Projemizde gösterdiği ilgi ve alaka için ayrıca teşekkürlerimizi iletiriz.

SÜREÇ PATENT DANIŞMANLIKCEO İrfan YadikarSurec Patent Marka

Daha önce çalıştığımız mimar arkadaşımızın uyguladığı ve yarım bıraktığı çalışmaları beğenmedik ve mimarlık firmalarının çalışmalarına ön yargılı olmaya başladığımız anda sizinle referans üzere iletişime geçtik istediğimiz detayları ilettiğimizde siz bilgi ve tecrübelerinizle bize gerçekten istediğimizin ötesinde bir çalışma çıkardınız. Firmanıza ve size başarılarınızın devamını diliyorum.

Kervan Saray East OtelleriDeniz Bey - Manager

Tolgahan bey yaptığınız çalışma gerçekten mimarlık dergilerine yılın mimari tasarımı diye sunsanız kapak fotoğraflarını süsler ekibinize ve size gerçekten bravoo hayalimdeki evi ailem için tasarladınız.

Galatasaray Spor KulübüSayın; Hakan ÜNSALGalatasaray Spor

Şirket binamızın 3 cü katını baştan sona mükemmel şekilde projelendirip maliyet hesaplarını istediğim şekilde hakediş sundunuz özverili çalışmanız ve göstermiş olduğunuz ilgiye size ve ekibinize teşekkür eder başka projelerde sizinle çalışmak üzere hoş çakalın.

Günaydın Mali Müşavirlik HizmetleriGÜNAYDIN TOPÇUGunaydin Mali Musavirlik hizmetleri

İç mimarlık ve mimarlık ofisleri arasında projeleriniz de bizleri tercih ettiğiniz için herkese çok teşekkürlerimizi sunarız.

Dünden Günümüze Birlikte Çalışmaktan Keyif Aldığımız Kuruluşlar

Silver Award

2009, IDA Design Award U.S.A

Bronze Award

Ofis SIA (Colour) 2003

(+90) (212) 570 88 82

İç Mimarlık Ofis Telefon Numaramız

(+90) (532) 498 87 45

İç Mimarlık GSM