Acarkent iç mimarlık ofisi

Acarkent bölgesinde iç mimarlık ve iç mimar danışmanlık hizmetleri devam eden Tolgahan TÜRK, Mekanları ve projeleri minimum güvenlik zafiyeti ile maksimum hizmet kalitesini doğru yöntem hizmet çizgisi ile gelenekseli modernleştirerek günümüze aktarmayı vizyon edinmiştir. İç Mimarlık ofisinin edinmiş oldukları bilgi ve tecrübelerini işlevsellik ve kalıcı estetik kavramları ile detaylı disiplinli proje uygulama anlayışı ilkesinde birçok projeye imza atmıştır.

Acarkent iç mimarlık tasarım

Acarkent de iç mimarlık ofisi yapmış olduğu projeleri sadece tasarlamakla kalmaz en ince detayına kadar düşünür, araştırır, hesaplar ve farklı detay fikirleri kullanılacak tüm ürün çeşitlerini  projeye uygular ve mekanların kendisine has kişiliklerini ortaya çıkarır.

Ünlü iç mimar ve her biri konusunda uzman mühendis ekibi ile bilgi alışverişimi en üst düzeyde gerçekleştirir. Projenin 3D Max çizim ve görselliğini tasarım çalışmalarını hazırlar uygulama ekibi ustalarına geçmişten gelen profesyonellik ve tecrübesi ile harmanlayıp anahtar teslim olarak kullanıcıya teslim etmektedir.

İç mimar danışmanlık Acarkent ofisi

Acarkent içerisinde iç mimar hizmetlerinin yanı sıra entegre çözümler sunmak için mimarlar, inşaat mühendisleri, makine ve elektrik mühendisleri tasarım ekibimiz ile birlikte mimari ve diğer birimler arasında (Rölöve, Restitüsyon ve Restorasyon, betonarme, elektrik, mekanik tesisat vs.) kapsamlı entegre ekipler sağlarız. Acarkent Proje ekibimiz mekan planlamasından teslim edilmesine kadar, Mekanlarınızın iç tasarımının her boyutuyla ilgili olarak proje kontrollük vermektedir. Düşlediğiniz farklı mekanlar için size çeşitli alternatifler sunmaktayız.

İç mimar Acarkent proje uygulama

Yaratılan projenin somutlaşmasın da beklentilerin karşılanması, Mimari proje ürün ve tasarımcı arasında oluşan diğaloğun devamlılığı dünyadaki mimarlık ofislerinin yeni projelerinin takibi mimari ve günlük yaşama ilişkin gelişmelerden haberdar olmak neler olup bittiğinin farkında olabilmek ile mümkündür.

(+90) (212) 570 88 82

Ofis telefon numaramız

(+90) (532) 498 87 45

Gsm telefon numaramız

(+90) (212) 452 77 70

Yazışma gönderileri için Fax numaramız

LOKASYON

İç Mimarlık İletişim

(+90) (532) 498 87 45

İç Mimarlık Cep Telefonu

Balmumcu Mah. Barbaros Bulvarı Bulvar Apt. K:1 D:4 34349 Beşiktaş/İstanbul

Barboros Hayrettinpaşa Mahallesi 1988.Sokak Papatya 1 Residence No: 4 Kat:6 D:82 Beylikdüzü/İstanbul

(+90) (212) 570 88 82

 İç Mimarlık Ofis Telefon Numaramız