Beşiktaş iç mimarlık

Beşiktaş iç mimarlık; İç mimar Tolgahan TÜRK Metropol şehirlerin dışında tüm il ve ilçelerin genelinde proje bazlı çalışmalar yapmaktadır. Ülke sınırları içerisinde yapmış olduğu projelerin içerisinde’ da iç mimarlık,iç mimar danışmanlık, 3d modelleme ve uygulama hizmetleri ile profesyonel hizmet vermeyi ilke edinmiştir. En değerli varlığınız olan yaşamsal mekanlarınızı restore etmek adına uzman mühendis ve iç mimarları ile tüm çalışan personeli ile birlikte kurulduğu günden itibaren kişiye ve firmalara özel butik çalışmaları ile hizmetlerine devam etmektedir.

Beşiktaş iç mimarlık ofisi

Beşiktaş bölgesinde iç mimarlık ve iç mimar danışmanlık hizmetleri devam eden Tolgahan TÜRK, Mekanları ve projeleri minimum güvenlik zafiyeti ile maksimum hizmet kalitesini doğru yöntem hizmet çizgisi ile gelenekseli modernleştirerek günümüze aktarmayı vizyon edinmiştir. İç Mimarlık ofisinin edinmiş oldukları bilgi ve tecrübelerini işlevsellik ve kalıcı estetik kavramları ile detaylı disiplinli proje uygulama anlayışı ilkesinde birçok projeye imza atmıştır.

Beşiktaş iç mimarlık tasarım

Beşiktaş de iç mimarlık ofisi yapmış olduğu projeleri sadece tasarlamakla kalmaz en ince detayına kadar düşünür, araştırır, hesaplar ve farklı detay fikirleri kullanılacak tüm ürün çeşitlerini  projeye uygular ve mekanların kendisine has kişiliklerini ortaya çıkarır.

Ünlü iç mimar ve her biri konusunda uzman mühendis ekibi ile bilgi alışverişimi en üst düzeyde gerçekleştirir. Projenin 3D Max çizim ve görselliğini tasarım çalışmalarını hazırlar uygulama ekibi ustalarına geçmişten gelen profesyonellik ve tecrübesi ile harmanlayıp anahtar teslim olarak kullanıcıya teslim etmektedir.

287 Firma Kuruluşa

Projelerinde destek verdik

70126 Saat

Proje çalışması yaptık

203 Mekan

Proje planlaması yaptık

8 Profesyonel

İç mimar ile tasarımcı

Beşiktaş iç mimar

İç mimar seçimi projenin tip ve müşterinin seçimine göre farklılık gösterebilir. Bazı projelerimizi tasarlar, uygular ve projeyi birlikte yönetirken, bazı projelerimizi de iç mimar ve tasarımcılarımız tasarlar. Proje uygulama aşamasında ise diğer taşeron firmalar tasarım dekorasyon aşamasından uygulamanın son anına kadar aynı detaycılıkla çalışarak isteğe göre uygulamaktadır.

İç mimar danışmanlık Beşiktaş ofisi

Beşiktaş içerisinde iç mimar hizmetlerinin yanı sıra entegre çözümler sunmak için mimarlar, inşaat mühendisleri, makine ve elektrik mühendisleri tasarım ekibimiz ile birlikte mimari ve diğer birimler arasında (Rölöve, Restitüsyon ve Restorasyon, betonarme, elektrik, mekanik tesisat vs.) kapsamlı entegre ekipler sağlarız. Beşiktaş Proje ekibimiz mekan planlamasından teslim edilmesine kadar, Mekanlarınızın iç tasarımının her boyutuyla ilgili olarak proje kontrollük vermektedir. Düşlediğiniz farklı mekanlar için size çeşitli alternatifler sunmaktayız.

İç mimar Beşiktaş proje uygulama

Yaratılan projenin somutlaşmasın da beklentilerin karşılanması, Mimari proje ürün ve tasarımcı arasında oluşan diğaloğun devamlılığı dünyadaki mimarlık ofislerinin yeni projelerinin takibi mimari ve günlük yaşama ilişkin gelişmelerden haberdar olmak neler olup bittiğinin farkında olabilmek ile mümkündür.

Beşiktaş iç mimarlık tasarım danışmanlık ve uygulama

İç mimarlık danışmanlık hizmetlerimizde başarıya ve güce tesir eden en önemli unsurun, şirketin ana faaliyetlerine odaklanabilmesi olduğu inancındayız. Genç, dinamik, üretken, iç mimar ve tasarımcılardan oluşan ekibimiz ile projelerinizde sizler ile yol almaktan memnuniyet duyuyoruz.

Kırım ekibi

Kırım ekiplerimiz mekanlarımızda titizlikle çalışır. İşlerini yaparken çevreye zarar vermezler.

Alçı boya uygulama ekibi

Profesyonel işler çıkaran ustalarımız ayrıca İtalyan boya konusunda uzmanlaşmıştır.

Tesiat bakım uygulama ekibi

Tesisat ekibi su kaçağı tespiti ile uzman ekibiyle birlikte tesisat,petek temizleme ve tıkanıklık açma gibi konularda uzmanlaşmıştır.

Duvar kağıdı uygulama ekibi

Tecrübeli duvar kağıdı usta ekibimiz istediğiniz kağıt ürününü profesyonel tecrübesi ile evinize ve iş yerinize mekanlarınıza uygular.

Elektrik tesisat teknisyenleri

En az meslek lisesi elektrik bölümünden mezun teknisyenlerimiz tüm işlerinizi sorunsuz  bir şekilde yürütür.

Mermer uygulama ekibi

İtalyan Mermer, Granit, Bordürlü Granit, Merkez Baklava Dilimi, Tezgah Granit  doğal taş uygulama ve anlarında uzmanlaşmıştır.

Alçıpan uygulama ekibi

Alçıpan Flexi, Suya Dayanıklı Alçıpan, Yangına Dayanıklı Alçıpan, Akustik Alçıpan, Herform Alçıpan, Knauf Karolam Alçıpan, Boyalı Karo Alçıpan uygulama ekiplerimiz.

Sıva uygulama ekibi

Kara sıva, Alçı sıva, Akustik sıva, Bağdadi sıva, Çarpma sıva, Dış sıva, Çimento sıva ekiplerimiz tüm alanlarda ve konularında titizlikle profesyonel şekilde çalışır ve uygulama yaparlar.

İzolasyon yalıtım bakım ekibi

Isı Yalıtımı, Su yalıtımı, Ses Yalıtımı, Tesisat yalıtımı, Yangın Yalıtımı Yalıtım ve izolasyon uygulamalarını ekiplerimiz en iyi şekilde yürütürler.

Seramik Fayans uygulama ekibi

Duvar Karosu, Yer Karoları ve Porselen Karolarını Teras, Banyo, Mutfak, Antre, Balkon, Restaurant, Okul, Cafe, Mağaza, Otellere fayans işçiliği Uzman  ekipler sağlıyoruz.

Parke zemin uygulama ekibi

Laminat parke, beton zemin ve fayans gibi mevcut zeminler üzerine sorunsuzca uygulayan ekiplerimiz size bu seçeneğinize birçok alternatif sunum gerçekleştirebilir.

Kapı montaj uygulama ekibi

İç Kapılar, Amerikan Kapılar, Klasik Kapı, Lüx kapı, Otel kapıları, Mağaza kapıları, Açılır kapanır kapıların montajı üretimi konularında profesyonel işçilik sunuyoruz.

Doğaltaş ve cam mozaik sanatları ekibi

Cam mozaik sektöründe farklı çizgisi ve özgün tasarımlar, doğal taş işlemesinde ithal veya yerli ürünlerde en çok iddialı olduğumuz konulardan birisidir.

Mobilya tasarım uygulama montaj ekibi

İtalyan mobilya, Amerikan mobilya, avangart ve lüx mobilya çizim ve modelleme uygulama ekiplerimiz bir çok kuruluşa ürünler sağlamıştır.

Tasarım uygulama proje kontrol birimi

Mimari, İç Mimari, Peyzaj, Endüstriyel tasarımlar ve benzersiz tasarımları hayal edip üretmek konusunda uzman teknik çizim ekiplerimizin tasarladığı projeleri de profesyonel kontrollük sağlar.

Alüminyum plastik ve doğrama ekibi

Alüminyum Plastik ve doğrama  işleri Cam balkon, Kış Bahçesi, Veranda,  Pvc Montaj, Küpeşte işlerinizde size farklı ürün ve fikirlerimiz ile işçilik montaj ekiplerimiz eksiksiz hizmet sunmaktadır.

Her iş tipi için konusunda profesyonel alanında en az 10 yıllık uzman deneyimli usta ekibimiz çalışmaktadır.

Ekibimiz kendi iş alanında uzman profesyonel birimlerden oluşur. Fuar, Seminer ve kurs desteği ile bilgileri güçlendirilmiş 40 usta sanatkardan oluşur. Birlikte çalıştığımız personelin tamamı kendi anlaşmalı taşeronluk yürüttüğümüz firmalardan referanslı gelmektedir. Ayrıca pozitif enerjili, güler yüzlü, iş ahlakına sahip, ekip çalışmasına uyumlu olmaları konusunda hassasiyet gösterilmiştir.

Projelerimizde çalışma yaptığımız mekanlar da genellikle Ev, Ofis, Mağaza, Otel ortamı olduğundan dolayı personelin güvenilirliği mutlak önem taşımaktadır. Bu bilinç ile tüm çalışan personelimiz arasında gizlilik anlaşmamız vardır.

İç mimari en yeni ürünler ve trend uygulama fikirleri

İç mimari projeniz hakkında hemen konuşmak ister misiniz?

Beşiktaş iç mimarlık dekorasyon tadilat uygulama

LOKASYON

İç Mimarlık İletişim

(+90) (532) 498 87 45

İç Mimarlık Cep Telefonu

Balmumcu Mah. Barbaros Bulvarı Bulvar Apt. K:1 D:4 34349 Beşiktaş/İstanbul

Barboros Hayrettinpaşa Mahallesi 1988.Sokak Papatya 1 Residence No: 4 Kat:6 D:82 Beylikdüzü/İstanbul

(+90) (212) 570 88 82

 İç Mimarlık Ofis Telefon Numaramız