Tolgahan TÜRK İç Mimarlık

Fikirleri Sanat Eserlerine Dönüştürüyoruz

İç Mimarlık Danışmanlık

Mimari Danışmanlık

İç mimarlık tasarım ofisi proje başlangıcından sonuna kadar profesyonel danışmanlık desteği yürütüyor. Mimarlık ofisi projenizde sizinle birlikte hareket ediyor.

Mimari Tasarım Danışmanlık

Projenizde tasarım konsepttinden  renk,doku,ışık ve malzeme seçimlerini tüm ihtiyaç duyulan teknik çizimleri (plan, görünüş, detay) hakkında danışmanlık yürütüyor.

Mimari Proje Danışmanlık

İç Mimari tasarım mimari proje danışmanlık alanında Metrajların çıkarılması, malzeme listeleri, maliyetlerinin belirlenmesi, teknik şartnameler gibi projelerinizi en kısa zamanda hazır hale getiriyor.

Mimari Uygulama Danışmanlık

A‘dan Z’ye projelerinde Statik, mekanik, elektrik ve mimari projeleri uygulama kontrolörlüğü, proje ve uygulama yönetimi konularında danışmanlık sağlıyor.

Proje Tasarım Uygulama üzerine danışmanlık yürüten iç mimarlık her projeye ve bütçeye uygun butik bir dizi danışman hizmetleri sunuyor. Her proje farklılıklar içerir ve her mekanı bireysel gereksinimlere göre uygulayabilir. Doğru renkler, tekstiller ve bitişler her bir alanı birbirine bağlayabilir. Mekanda belirli bir ruh hali yaratabilir ve mekanınız öyküsünde karakter görevi görebilir. Malzemeler, döşeme, fayans, donanım, boya seçenekleri, mimari elemanlar ve genel kısmi ya da tam tadilat hakkında Tolgahan TÜRK Mimarlık danışmanlık yürütüyor.

Mimarlık projenize profesyonel destek odaklı tüm süreçleri en iyi biçimde yönetiyor

İç Mimarlık Proje Danışmanlık

İç mimarlık danışmanlık yaptığı projelerde başarıya ve güce tesir eden en önemli unsurun, şirketin ana faaliyetlerine odaklanabilmesi olduğu inancını taşır. Genç, Dinamik, Üretken, İç mimar ve tasarımcılardan oluşan ekibi ile tüm proje süreçlerinde mükemmel koordinasyon sağlarlar.

Proje Danışmanlık

Tam yaşam döngüsü projelerini ve proje takımlarını koordine etmek ve yönetmek.

Tasarım Kurgulama

Detaylı çalışma çizimleri, tasarımlar, planlar, modeller ve şemalar hazırlanması.

Bütçe Hesaplama Analiz

Alt-danışmanlar, satıcılar ve yükleniciler ile planlama, bütçeler, personel, proje yönetimi.

Uygulama Teslimat

Saha Koordinasyonu personel takibi inşaat ve yapı uygulama kontrollüğü firma takibi ve ürün nakliye gümrükleme işlemleri

Proje Tasarım Uygulama üzerine danışmanlık yürüten iç mimarlık her projeye ve bütçeye uygun butik bir dizi danışman hizmetleri sunuyor. Her proje farklılıklar içerir ve her mekanı bireysel gereksinimlere göre uygulayabilir.

Kabiliyetlerimiz Dünden Günümüze Profesyonel Biçimde Yürüttüğümüz Mimari Çözümlerimiz

İç Mimarlık Dekorasyon Uygulama Danışmanlık

Restoran Tasarım, Restoran Dekorasyon, Restoran Mimari Proje Danışmanlığı, Restoran Proje Uygulama Modern, Yenilikçi mimari çözümleri ile sizlere ödül almış mimarları ve ekibi en iyi tasarımları hazırlıyor.

Otel Tasarım, Otel Dekorasyon, Otel Mimari Proje Danışmanlığı, Otel Proje Uygulama Modern,Yenilikçi mimari çözümleri ile sizlere ödül almış mimarları ve ekibi en iyi tasarımları hazırlıyor.

Peyzaj Tasarım, Peyzaj Çizim, Peyzaj Mimari Proje Danışmanlığı, Peyzaj Proje Uygulama Modern,Yenilikçi mimari çözümleri ile sizlere ödül almış mimarları ve ekibi en iyi tasarımları hazırlıyor.

Fuar Stand Tasarım,Fuar Stand Dekorasyon, Fuar Stand Mimari Proje Danışmanlığı,Fuar Stand Proje Uygulama Modern,Yenilikçi mimari çözümleri ile sizlere ödül almış mimarları ve ekibi en iyi tasarımları hazırlıyor.

Villa Tasarım, Villa Dekorasyon, Villa Mimari Proje Danışmanlığı, Villa Proje Uygulama Modern,Yenilikçi mimari çözümleri ile sizlere ödül almış mimarları ve ekibi en iyi tasarımları hazırlıyor.

Ofis Tasarım, Ofis Dekorasyon, Ofis Mimari Proje Danışmanlığı, Ofis Proje Uygulama Modern,Yenilikçi mimari çözümleri ile sizlere ödül almış mimarları ve ekibi en iyi tasarımları hazırlıyor.

Avm Dekorasyon

Avm Tasarım, Avm Dekorasyon, Avm Mimari Proje Danışmanlığı, Avm Proje Uygulama Modern,Yenilikçi mimari çözümleri ile sizlere ödül almış mimarları ve ekibi en iyi tasarımları hazırlıyor.

Rezidans Dekorasyon

Rezidans Tasarım, Rezidans Dekorasyon, Rezidans Mimari Proje Danışmanlığı, Rezidans Proje Uygulama Modern,Yenilikçi mimari çözümleri ile sizlere ödül almış mimarları ve ekibi en iyi tasarımları hazırlıyor.

Ana Okulu Dekorasyon

Ana Okulu Tasarım, Ana Okulu Dekorasyon, Ana Okulu Mimari Proje Danışmanlığı, Ana Okulu Proje Uygulama Modern,Yenilikçi mimari çözümleri ile sizlere ödül almış mimarları ve ekibi en iyi tasarımları hazırlıyor.

Mağaza Dekorasyon

Mağaza Tasarım, Mağaza Dekorasyon, Mağaza Mimari Proje Danışmanlığı, Mağaza Proje Uygulama Modern,Yenilikçi mimari çözümleri ile sizlere ödül almış mimarları ve ekibi en iyi tasarımları hazırlıyor.

Kuaför Salonu Dekorasyon

Kuaför Salon Tasarım, Kuaför Salon Dekorasyon, Kuaför Salon Mimari Proje Danışmanlığı, Kuaför Salonu Proje Uygulama Modern,Yenilikçi mimari çözümleri ile sizlere ödül almış mimarları ve ekibi en iyi tasarımları hazırlıyor.

3D Tasarım Görselleştirme

3D Tasarım, Tasarım Render, 3D Tasarım Mimari Proje Danışmanlığı, 3D Tasarım Proje Çizimi Modern,Yenilikçi mimari çözümlerimiz ile sizlere ödül almış iç mimar Tolgahan TÜRK ile en iyi tasarımları hazırlıyoruz.

Projeleri üstlenme şeklimiz, birbirini güçlendiren değerlerin kalıcı olarak uygulanmasına dayanmaktadır

İç Mimarlık Taşeronluk Faaliyetleri

Alçı boya uygulama ekibi

Mekanlarınız da profesyonel ince işler çıkaran ustalarımız duvar uygulamaları sıva alçı örme ve ayrıca İtalyan boya konusunda uzmanlaşmıştır.

Kırım ekibi

Kırım ekiplerimiz mekanlarımızda titizlikle çalışır. İşlerini yaparken çevreye zarar vermezler. Profesyonel Ustalar ve ustabaşılar ekip şefleri ve denetmenler.

Duvar kağıdı uygulama ekibi

Tecrübeli duvar kağıdı usta ekibimiz istediğiniz kağıt ürününü profesyonel tecrübesi ile evinize ve iş yerinize mekanlarınıza uygular.

Alçıpan uygulama ekibi

Alçıpan Flexi, Suya Dayanıklı Alçıpan, Yangına Dayanıklı Alçıpan, Akustik Alçıpan, Herform Alçıpan, Knauf Karolam Alçıpan, Boyalı Karo Alçıpan uygulama ekiplerimiz.

Elektrik tesisat teknisyenleri

En az meslek lisesi elektrik bölümünden mezun teknisyenlerimiz tüm işlerinizi sorunsuz  bir şekilde yürütür. Elektrik kompanzasyon pano, tesisat çekimi, Akıllı ev sistemleri

Doğaltaş ve cam mozaik sanatları ekibi

Cam mozaik sektöründe farklı çizgisi ve özgün tasarımlar, doğal taş işlemesinde ithal veya yerli ürünlerde en çok iddialı olduğumuz konulardan birisidir.

İzolasyon yalıtım bakım ekibi

Isı Yalıtımı, Su yalıtımı, Ses Yalıtımı, Tesisat yalıtımı, Yangın Yalıtımı Yalıtım ve izolasyon uygulamalarını ekiplerimiz en iyi şekilde yürütürler.

Tesiat bakım uygulama ekibi

Tesisat ekibi su kaçağı tespiti ile uzman ekibiyle birlikte tesisat,petek temizleme ve tıkanıklık açma gibi konularda uzmanlaşmıştır.

Sıva uygulama ekibi

Kara sıva, Alçı sıva, Akustik sıva, Çarpma sıva, Dış sıva, Çimento sıva ekiplerimiz tüm alanlarda ve konularında titizlikle profesyonel şekilde çalışır ve uygulama yaparlar.

Seramik Fayans uygulama ekibi

Duvar Karosu, Yer Karoları ve Porselen Karolarını Teras, Banyo, Mutfak, Antre, Balkon, Restaurant, Okul, Cafe, Mağaza, Otellere fayans işçiliği Uzman  ekipler sağlıyoruz.

Parke zemin uygulama ekibi

Laminat parke, beton zemin ve fayans gibi mevcut zeminler üzerine sorunsuzca uygulayan ekiplerimiz size bu seçeneğinize birçok alternatif sunum gerçekleştirebilir.

Tasarım uygulama proje kontrol birimi

Endüstriyel tasarımlar ve benzersiz tasarımları hayal edip üretmek konusunda uzman teknik çizim ekiplerimizin tasarladığı projeleri de profesyonel kontrollük sağlar.

Kapı montaj uygulama ekibi

İç Kapılar, Amerikan Kapılar, Klasik Kapı, Lüx kapı, Otel kapıları, Mağaza kapıları, Açılır kapanır kapıların montajı üretimi konularında profesyonel işçilik sunuyoruz.

Mermer uygulama ekibi

İtalyan Mermer, Granit, Bordürlü Granit, Merkez Baklava Dilimi, Tezgah Granit  doğal taş uygulama ve anlarında uzmanlaşmıştır. Bir çok kaliteli ocak ve yurt dışı ispanya italya ürünlerini temin ediyoruz.

Mobilya tasarım uygulama montaj ekibi

İtalyan mobilya, Amerikan mobilya, avangart ve lüx mobilya çizim ve modelleme uygulama ekiplerimiz bir çok kuruluşa ürünler sağlamıştır.

Alüminyum plastik ve doğrama ekibi

Alüminyum Plastik ve doğrama  işleri Cam balkon, Kış Bahçesi, Veranda,  Pvc Montaj, Küpeşte işlerinizde işçilik montaj ekiplerimiz eksiksiz hizmet sunmaktadır.

İç Mimarlık bünyesinde her iş tipi için konusunda profesyonel alanında en az 10 yıllık uzman deneyimli usta ekibi çalışmaktadır.

Özel tarzlar işlevselliğe ve estetiğin uyumu iç mimari ince dokunuşlar

İç mimarlık danışmanlık çözümlemelerimizi ofisimizde yeniden keşfedin.

01

Doğa ile Dost

Doğa bizim için vazgeçilmez unsurdur. Doğadan ilham alıyor projelerimizde uyguluyoruz.

02

Ergonomi Yapılar

İç huzurunu dengeleyen yaşam kalitesini artıran mekanlar ortaya koyuyoruz..

03

Yaşamın Mimarı

Yaşam alanlarını modern, minimal ve fonksiyonelliği ön planda tutuyoruz.

Mimari danışmanlık için sizi arayalım ister misiniz?

3 + 3 = ?

Ekibimiz kendi iş alanında uzman profesyonel birimlerden oluşur. Fuar, Seminer ve kurs desteği ile bilgileri güçlendirilmiş 40 usta sanatkardan oluşur. Birlikte çalıştığımız personelin tamamı kendi anlaşmalı taşeronluk yürüttüğümüz firmalardan referanslı gelmektedir. Ayrıca pozitif enerjili, güler yüzlü, iş ahlakına sahip, ekip çalışmasına uyumlu olmaları konusunda hassasiyet gösterilmiştir.

İç Mimar Uluslararası Tasarım Ödülleri

Silver Award

2009, IDA Design Award U.S.A

İç Mimarlık İstanbul ofis çizim ve tasarımlarıyla ödül alarak taçlandırıldı.

 İç Mimarlık adına Amerika’da ve Avrupa’da kazanılan tasarım ödülleri

Bronze Award

Ofis SIA (Colour) 2003