İç Mimarlık ve

İç Mimar Tolgahan Türk Hakkında

Tolgahan Türk İç Mimarlık, hizmetlerini profesyonel biçimde İstanbul ve çevresinde ağırlıklı olarak devam ediyor. Minimal tasarımının en ünlü isimlerinden biri olan, İç mimar Tolgahan Türk ofis çalışanları hakkında özet ile; Daima farklı fikirleri mimari tasarımlar da trend çizgilerini zirveyle buluşturmuştur.  İç mimarlık sektöründe 10 yılı aşkın süredir yaptığı ve bitirdiği projelerin bilgi birikimlerini sizlerin beğenisine sunuyor.

2009 yılından günümüze

Tecrübe Profesyonellik

791 Proje

Üzerinde Çalışma

2003 - 2009

Tasarım Ödülleri

24 Kişilik uzman ekip

Uygulama Personeli

Tolgahan Türk İç mimarlık

Tolgahan TÜRK iç mimarlık tarafından tasarlanan mekanlar Lüks, Yaşana bilinir, Konforlu, Ferah yaşanılır bir biçimde modern olmalıdır. Tamamen zevkinize uygun seçimler yaparak mekanın içerisinde veya dışında sizi yansıtan çizgileri bulunduracak biçimde olmalı düşüncesi ile yaklaşır ve uygular. Butik orta ölçekli profesyonel projeler üreten iç mimar Tolgahan TÜRK Türkiye’den, Dünya’ya farklı tasarımları ile açılmayı başarmıştır.

Yaratıcılığımızın limitlerini her yeni projede bir önce kisinden daha iyisini yapma vizyonumuz bizleri diğer iç mimarlık ofislerinden ayıran en büyük özelliğimiz. Bu karakteristik bizleri kariyerimiz boyunca projemizde ünlü iç mimar, ünlü iç mimarlık cümlesi içerisinde anılmamıza neden oluyor.

İç mimarlık misyon ve vizyon

İç mimar Tolgahan TÜRK yenilikçi tasarımlar sunmak üzere çalışmalarını, İstanbul merkezli iç mimarlık şirketinde rölöve, Restitüsyon, Plan projeleri, Kat planları ve çizimleri, materyaller ile renk uyumları ile ortamda ki ambiyansı ve aydınlatma tasarımı çalışmalarını titizlikle yürütür. İç mimarlık şirketimizin misyonu basittir. Dekore edilmiş ya da edilmemiş boş bir mekân güzel olmalı.

İstanbul mimarisine özel tarz yaklaşımlarına alternatif sunumları ile bir arada barındıran iç mimar Tolgahan Türk, Mekânları tasarlarken mimari özellikleri çevredeki konumu ve doğada eşi benzeri olmayan özeliklerde olmasına özen gösterir. Tasarımın kendi çizgilerinde özgün tarzları ile ön plana çıkmasını sağlar.

Her şey düşlemek ile başlar

İç mimarlık faaliyetleri

İç mimarlık faaliyetleri arasında Bina dekorasyonu, Ev dekorasyonu, Ofis dekorasyonu, Mağaza dekorasyonu, Villa dekorasyonu, Otel dekorasyonu, Rezidans dekorasyonu ve özel mobilya tasarımları sunmaktadır. İç mimarisi ile modern ve lüks yaşamın getirdiği kalitenin konforlu yaşam biçimini içinde barındıran mekanlar yaratma konusunda özgün sanatsal fikrileri ortaya çıkaran İç mimarlık danışmanlık, İç mimarlık tasarım, mimari proje yönetimi konularında eksiksiz destek sağlar, İç mimar ve ekibi projelerinizde daima zevkli benzersiz projeler ve mekanlar ortaya çıkarırlar.

İç mimarlık ofisi farklı fikirleri ile mimari tasarımlarını ve trend çizgilerini yansıttığı projeleri daima zirveyle buluşturmuştur.

Ofisimiz hakkında görüşleriniz bizim için önemli

İç mimarlık ofisimiz hakkında çalıştığımız insanlar neler söylemiş?

Hastanemize olan katları, Ameliyathane ve acil çocuk yoğun bakım ünitesi bölümlerine yapmış olduğunuz çalışmalarınızdan ötürü teşekkür ederiz.
Proje Tarih: 2014

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp FakültesiÇapa Tıp Fakültesiistanbul Universitesi

Ofisimizi baştan sona yeniden yarattınız. Sayenizde mükemmel bir çalışma ortamı sağladık uzun seneler yapmış olduğunuz tecrübenizi konuşturdunuz açıkçası. Turizm camiasında bize gelen acente çalışma arkadaşları ofisimize hayran bıraktınız.Size ve ekibinize çok ama çok teşekkürler.
Proje Tarih: 2016

Vippon Naccar Turizm Mehmet Bey - CEOvipponholidays

Tolgahan Türk iç mimarlık iş tecrübesi ve disiplinli çalışma sisteminiz ile güvenle çalışılabilecek iç mimari tasarım ve uygulama firmasıdır. Projemizde gösterdiği ilgi ve alaka için ayrıca teşekkürlerimizi iletiriz.
Proje Tarih: 2016

SÜREÇ PATENT DANIŞMANLIKCEO İrfan YadikarSurec Patent Marka

Daha önce çalıştığımız mimar arkadaşımızın uyguladığı ve yarım bıraktığı çalışmaları beğenmedik ve mimarlık firmalarının çalışmalarına ön yargılı olmaya başladığımız anda sizinle referans üzere iletişime geçtik istediğimiz detayları ilettiğimizde siz bilgi ve tecrübelerinizle bize gerçekten istediğimizin ötesinde bir çalışma çıkardınız. Firmanıza ve size başarılarınızın devamını diliyorum.
Proje Tarih: 2016

Kervan Saray East OtelleriDeniz Bey - Manager

Tolgahan bey yaptığınız çalışma gerçekten mimarlık dergilerine yılın mimari tasarımı diye sunsanız kapak fotoğraflarını süsler ekibinize ve size gerçekten bravoo hayalimdeki evi ailem için tasarladınız.
Proje Tarih: 2017

Galatasaray Spor KulübüSayın; Hakan ÜNSALGalatasaray Spor

Şirket binamızın 3 cü katını baştan sona mükemmel şekilde projelendirip maliyet hesaplarını istediğim şekilde hakediş sundunuz özverili çalışmanız ve göstermiş olduğunuz ilgiye size ve ekibinize teşekkür eder başka projelerde sizinle çalışmak üzere hoş çakalın.
Proje Tarih: 2017

Günaydın Mali Müşavirlik HizmetleriGÜNAYDIN TOPÇUGunaydin Mali Musavirlik hizmetleri

İç mimarlık ve mimarlık ofisleri arasında projeleriniz de şirketimizi tercih ettiğiniz için herkese çok teşekkürlerimizi sunarız. 

(+90) (212) 570 88 82

Ofis telefon numaramız

(+90) (532) 498 87 45

Gsm telefon numaramız

(+90) (212) 452 77 70

Yazışma gönderileri için Fax numaramız