İç mimarlık hizmetleri

Bizi tercih eden kişi ve kurumlar iç mimarlık hizmetlerimiz de verdiğimiz üst düzey kalite için bize değer veriyorlar. Tolgahan Türk İç Mimarlık İç mimar, Mimar, Proje yöneticileri, Proje mühendisleri, Saha mühendisleri, İnşaat mühendisleri, teknisyenler ile iş gücümüz uygulama birimlerimiz ve hizmetlerimiz destek personelinden oluşmaktadır. Aileniz tarafından en uygun kullanılacak güvenliği yüksek materyallerden seçiyor profesyonel ekiplerimizle projenizi ele alıyor, uyguluyor, tasarlıyor ve teslim ediyoruz. Çağdaş modern çizgilerimizde konforlu lüx, yaşanabilir alanları birlikte tasarlayalım, mimari uygulamalar çizimler görsel sunumlarımız ile anahtar teslim çözümlerimizle tanışın. Bu hizmet, başlangıçtan bitişe kadar eksiksiz bir anahtar teslim hizmeti isteyen müşteriler içindir. İlk danışmadan son kuruluma kadar tam bir eksiksiz hizmet sunacağız.

Proje Danışmanlığı

Proje Tasarım Danışmanlığı

Proje Uygulama Danışmanlığı

İşi organize etmenin baş ağrısından kaçınmak isteyen müşteri için idealdir.

İç mimarlık danışmanlık hizmetleri

Tolgahan Türk İç Mimarlık her projeye ve bütçeye uygun butik bir dizi danışmanlık  hizmet sunuyor. Her proje farklıdır ve her paketi bireysel gereksinimlere göre uyarlayabiliriz. Doğru renkler, tekstiller ve bitişler bir alanı birbirine bağlayabilir, belirli bir ruh hali yaratabilir ve mekanınızın öyküsünde karakter görevi görebilir. Malzemeler, döşeme, fayans, donanım, boya seçenekleri, mimari elemanlar ve genel kısmi ya da tam tadilat hakkında rehberlik sunuyoruz.

İnsani, fiziksel, teknik, estetik ve fonksiyonel ihtiyaçlar

İç mimar danışmanlık hizmetleri

Tolgahan Türk İç Mimarlık hayalinizdeki evinizi, ofisinizi, villanızı, kısaca yaşam alanlarınızı kurma deneyiminizi heyecan verici ve unutulmaz kılmak istiyor. İç mimar Tolgahan Türk üst düzey benzersiz iç mekan tasarımları yapıyor ve sunuyor. Ekibimiz genç, yaratıcı, neşeli ve konusunda profesyonel  bitirme ürünlerinizi seçerken kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olmaya kararlı. Proje yönetimi, sunum, uygulama ve danışmanlık hizmetleri ile tüm aklınıza takılan sorulara yanıt buluyor.

3d tasarım modelleme

İç mimar Tolgahan Türk İddialı, geniş kapsamlı ve sürekli yeni 3d tasarımlar modeller ve tasarlar. Nüans, uyum ve karşıtlıktan ilham alan 3D Tasarımları ile Modern, Minimal, Retro ve Avengart seçimlerinde sınırsız stil tarz da her zaman şaşırtıcı ve ilham verici tasarımları keşfeder ve hayallerinizin sınırları ötesinde mimari görsellik hizmeti sunar. Tasarımlarıyla gerçek hayata can veren deneyimler yaratır.

3D Tasarım Render

2D Autocad Çizim

Mimari 3D Animasyon

İhtiyaçları eyleme dönüştürerek ilhamlı ve kalıcı çözümlere ulaşırız.

2D Autocad 3D Studio Max tasarım

Tolgahan Türk İç mimarlık mükemmel mimari tasarım formları ile kusursuz mekan tasarımları konularında uzmanlığını ve profesyonelliğini sergiler. Gelişmiş yazılımları kullanan iç mimar ve tasarımcılar ile en karmaşık yapı modellerini ve tasarımlarını profesyonel iş gücü ile görselleştirir en iyi render çıktısını alırlar. Projenizi mümkün olan en iyi ışıkta görmenizin ne kadar önemli olduğunun farkındadırlar.

CG sanatçılarımız gelecekteki tasarımları her zamankinden gerçekçi, renkli görüntüler oluşturmak için 3D render ile özel görüntüler oluşturmak ve önemli özellikleri vurgulamak için inanılmaz bir performanslarını ortaya koyarlar. Tek sınırları iç mimarlığın kendi hayal gücüdür.

Akla gelenin tasarlanmadığı noktada bizim fikirlerimiz var.

Modelleme etkili tasarım ile rezonans etmelidir

Tolgahan Türk İç Mimarlık Tasarım çalışmaları, mimari prensiplerden estetik, işleve ve kültürel duyarlılığa kadar zengin bir iç görü ve deneyim derinliği ile destekleniyor. Bu akıllı yaklaşım, yaptığı tasarımları, aldığı kararları ve yarattığı her alanı şekillendirir.

Rezonansa gelen tasarım sadece dinleme ve öğrenme ile başlayan bir sürecin doğal sonucu olabilir düşüncesi ile iç mimari tasarım temelleri ve stillerinde geçmişten gelen birikim ve tecrübelerini ortaya çıkartırken, temel bir anlayış biçimi olan kişisel tasarım ideallerinde yolunu aydınlatan harika fikirleri ortaya çıkarmasında rol almıştır.

Dış Cephe Tasarımı

Endüstriyel Tasarım

Kat Planlaması

İç Mekan Tasarımı

3D Bina Modelleme

3d Villa Tasarımı

Alış Veriş Merkezi Tasarımı

Mobilya Tasarımı

3d modelleme 3d tasarım 3d görselleştirme

Proje Uygulama Hizmetleri

Tolgahan Türk İç mimarlık proje uygulama ve montaj ekibi sırasıyla İç mimar, mimar, proje yöneticileri, proje mühendisleri, saha mühendisleri, inşaat mühendisleri, teknisyenler ve destek personelinden oluşmaktadır. Projelere yaklaşımında projeyi dekore edeceği her yapıda sizler ile arasında benzersiz ve özel çözümleri büyük bireysellik anlayışının ötesinde yükseltir.
Her proje sonrası mekanları incelerken, vizyonunu hayata geçirmenin en iyi ve en keyifli yolunu bu yoldaki adımlarını projelerin bitişine baktığımızda görmektedir.

10 yıllık uzman deneyimli

Her iş tipi için konusunda profesyonel

Tüm ekibimiz güvenliğiniz adına Avukat sözleşmesi ile kayıt altına alınmıştır.

Profesyonel Uygulama Birimleri

Tolgahan Türk İç mimarlık uygulama projelerin de çalışma yaptığı mekanlar da villa, ofis, mağaza, otel ortamları olduğundan personelin güvenilirliği önem taşımaktadır. Her iş tipi için konusunda profesyonel alanında en az 10 yıllık uzman deneyimli usta ekipleri ile çalışmaktadır. Personelinin tümü Fuar, Seminer ve kurs desteği ile bilgileri güçlendirilmiş 40 usta sanatkardan oluşur. Birlikte çalıştığı personelin tamamı kendi anlaşmalı taşeronluk yürüttüğü firmalardan referanslı gelmektedir. Ayrıca pozitif enerjili, güler yüzlü, iş ahlakına sahip, ekip çalışmasına uyumlu olmaları konusunda hassasiyet gösterilmiştir.

(+90) (212) 570 88 82

Ofis telefon numaramız

(+90) (532) 498 87 45

Gsm telefon numaramız

(+90) (212) 452 77 70

Yazışma gönderileri için Fax numaramız