Tolgahan TÜRK İç Mimarlık

İç Mimarlık

10 yılı aşkın süredir TT iç mimarlık yatırımcıların projelerini hayal ettikleri mekanları mimarlıktan beklentilerini daima bir üst seviyeye ulaştırıyor.

397 Kişiye ve Kuruma

Projelerinde Destek Verdi

İç Mimarlık İş ortaklarının projelerinde onların adına kendi imzasını taşıyan farklı tasarım ve planlamalar yaparak kendilerine destek verdi.

71126 Saat Mesai

Proje Üretti Tasarladı

İç mimar İhtiyaçlarına %100 yanıt veren tam bir mimarlık, mühendislik inşaat hizmetleri yürüttü ve hiç durmadan üretkenliği ile çalıştı.

2 Uluslararası

Tasarım Ödülü Aldı

Mimari de minimal yaklaşımı seviyor İç mimariye dokunuşlarını sihriyle gerçeğe dönüştürüyor. Tasarımlarını almış olduğu ölüleri ile taçlandırıyor.

213 Mekan Tasarımı

Farklı Tasarımlar Üretti

Proje ve tasarımda başlangıçtan bitişe kadar eksiksiz tasarımlar ortaya çıkardı ve projelerini şirketler ile paylaştı.

Yaratıcılığımızın limitlerini her yeni projede bir önceki projemizden daha iyisini yapma arzumuz, bizleri diğer iç mimarlık ofislerinden ayıran en büyük özelliğimiz. Bu karakteristik farklılık mimarlık, iç mimarlık, mühendislik inşaat ofisimizi kariyerimiz boyunca projelerimizde ünlü iç mimari tasarım uygulama, ünlü cümlesi içerisinde daima anılmamıza neden oluyor.

İç Mimarlık Hakkında

2010-2022

İç mimarlık ofis İstanbul il içerisi ve çevresinde ağırlıklı olarak hizmetlerine devam ediyor. İç mimari de iç mimar minimal tasarımının en ünlü isimlerinden biri olan Tolgahan Türk ve ofis çalışanları yaptıkları projelerde daima farklı fikirleri düşünüp, iç mimari tasarımlar yapar. Güncel trend çizgileri geçmişinden aldığı tecrübeleriyle harmanlayarak beğenilen modern tasarımlar ortaya çıkarır. Mimari tasarımlarda daima en üst düzeyde benzersiz görsel projeler sunmuştur. Mimarlık, İç mimarlık, Mühendislik, İnşaat sektöründe 15 yılı aşkın süredir yaptığı ve bitirdiği projelerin bilgi birikimlerini sizlerin beğenisine sunuyor.

İç mimarlık faaliyetleri arasında bina dekorasyonu, Ev dekorasyonu, Ofis dekorasyonu, Mağaza dekorasyonu, Villa dekorasyonu, Otel dekorasyonu, Rezidans dekorasyonu ve özel mobilya tasarımları sunmaktadır. İç mimarisi ile modern ve lüks yaşamın getirdiği kalitenin konforlu yaşam biçimini içinde barındıran mekanlar yaratma konusunda özgün sanatsal fikrileri ortaya çıkaran İç mimar danışmanlık, Tasarım, Mimari proje yönetimi konularında eksiksiz destek ve bilgi sağlar, İç mimar ve ekibi projelerinizde daima zevkli benzersiz size özel çizgileri kaleme alır. Modern mimariyi mekânın dokusuna has projelendirir tasarlar.

İç Mimarlık Vizyon

Mimarlık, iç mimarlık, mühendislik inşaat ofis tarafından tasarlanan mekanlar Lüks, Konforlu, Ferah yaşanılır bir biçimde modern olmalıdır. İç mimar tasarımları tamamen zevkinize uygun seçimleri yaparak mekanın içerisinde veya dışında sizi yansıtan çizgileri bulunduracak biçimde olmalı düşüncesi ile yaklaşır ve uygular.

Butik orta ölçekli profesyonel projeler üreten Tolgahan TÜRK Türkiye’den, Dünya’ya farklı tasarım çizgileri ile açılmayı başarmıştır.

İç Mimarlık Misyon

İç Mimarlık ofisi yenilikçi tasarımlar sunmak üzere çalışmalarını, İstanbul merkezli şirketinde rölöve, Restitüsyon, Plan projeleri, Kat planları ve çizimleri, materyaller ile renk uyumları ile ortamda ki ambiyansı ve aydınlatma tasarımı çalışmalarını titizlikle yürütür.

Şirketimizin misyonu basittir. Dekore edilmiş ya da edilmemiş boş bir mekân gözlerimizi alamayacağımız şekilde güzel olmalı.

% 100

GARANTİ MEMNUNİYET

374

PPROJE MEKAN TASARIM

197

MEKANA PROJE ÇİZİMİ

114

ANAHTAR TESLİM PROJE

Yatırımcılar iç mimarlık hakkında neler söylemişler

Hastanemize olan katları, Ameliyathane ve acil çocuk yoğun bakım ünitesi bölümlerine yapmış olduğunuz çalışmalarınızdan ötürü teşekkür ederiz.

Ofisimizi baştan sona yeniden yarattınız. Sayenizde mükemmel bir çalışma ortamı sağladık uzun seneler yapmış olduğunuz tecrübenizi konuşturdunuz açıkçası. Turizm camiasında bize gelen acente çalışma arkadaşları ofisimize hayran bıraktınız.Size ve ekibinize çok ama çok teşekkürler.

Tolgahan Türk iç mimarlık iş tecrübesi ve disiplinli çalışma sisteminiz ile güvenle çalışılabilecek iç mimari tasarım ve uygulama firmasıdır. Projemizde gösterdiği ilgi ve alaka için ayrıca teşekkürlerimizi iletiriz.

Daha önce çalıştığımız mimar arkadaşımızın uyguladığı ve yarım bıraktığı çalışmaları beğenmedik ve mimarlık firmalarının çalışmalarına ön yargılı olmaya başladığımız anda sizinle referans üzere iletişime geçtik istediğimiz detayları ilettiğimizde siz bilgi ve tecrübelerinizle bize gerçekten istediğimizin ötesinde bir çalışma çıkardınız. Firmanıza ve size başarılarınızın devamını diliyorum.

Tolgahan bey yaptığınız çalışma gerçekten mimarlık dergilerine yılın mimari tasarımı diye sunsanız kapak fotoğraflarını süsler ekibinize ve size gerçekten bravoo hayalimdeki evi ailem için tasarladınız.

Şirket binamızın 3 cü katını baştan sona mükemmel şekilde projelendirip maliyet hesaplarını istediğim şekilde hakediş sundunuz özverili çalışmanız ve göstermiş olduğunuz ilgiye size ve ekibinize teşekkür eder başka projelerde sizinle çalışmak üzere hoş çakalın.

Tolgahan Bey; Yaptığınız çalışma ile gerçekten şahsım, eşim, çocuklarım ve dostlarımı hayran bırakmayı başardınız. Mimarlık, iç mimarlık, mühendislik inşaat ofis yönetimi ve tasarımı, özel tasarımınız, klasik tasarımlarından uzak akla gelmeyen fikir farklılıkları ortaya çıkarması gerçekten harika işti. Seçimimizde ne kadar doğru ve isabetli karar aldığımızı bize gösterdiniz. Ailem ile bu güzel ortamda hoş vakit geçireceğim için heyecanlıyım. Villamızın kullanım alanlarına yaptığınız dokunuşlar göz dolduruyor. Sizi tüm çevreme mimari işlerde öneriyorum. Umarım mimari projelerde sizler ile daha yeni işlerde birlikte olacağız. Size ve ekibinize çok teşekkürlerimizi sunuyor ve çalışmalarınızda başarınızın devamını diliyorum.

Sayın  Yaşar DEMİR; Güzel görüşleriniz ve memnuniyetiniz için, Size ve Ailenize Teşekkürlerimizi Sunuyoruz.

İstanbul mimarisine özel tarz alternatif sunumları ile mimarisi ve tasarımı eski ila yeni tarzı uyum içerisinde bir arada harmanlayarak barındıran, Tolgahan Türk, Mekânları tasarlarken mimari özellikleri çevredeki konumu ve doğada eşi benzeri olmayan özeliklerde olmasına özen gösterir. Tasarımın kendi çizgilerinde özgün tarzları ile ön plana çıkmasını sağlar.

Yaşam alanlarına farklı fikirler ile sihirli dokunuşlarımız var.

Mimarlık, iç mimarlık, mühendislik inşaat ofisi farklı fikirleri ile mimari tasarımlarını ve trend çizgilerini yansıttığı projeleri daima zirveyle buluşturmuştur.

01.

Modern

Mimarlık, iç mimarlık, mühendislik modern, yenilikçi mimari çözümleri ile düşünceleri projelendiriyor.

02.

Yenilikçi

Sizlere ödül almış Mimar, iç mimar mühendisler ile en iyi tasarımları hazırlıyoruz.

03.

Yaratıcı

Mimarlık, iç mimarlık, mühendislik inşaat sektöründe yaratıcı çözümler

Mimari projeniz için sizi arayalım ister misiniz?

Silver Award

2009, IDA Design Award U.S.A

Mimarlık, iç mimarlık, mühendislik inşaat İstanbul ofisi çizim ve tasarımlarıyla ödül alarak taçlandırıldı.

 İç Mimarlık adına Amerika’da ve Avrupa’da kazanılan tasarım ödülleri

Bronze Award

Ofis SIA (Colour) 2003