Tolgahan TÜRK İç Mimarlık

İç Mimarlık Tadilat Montaj Uygulama

Güçlü teknikler ile teknolojik bileşenler karakterize yenilikçi uygulama yöntemleri ile tanışın

Mimari Proje Uygulama

Tüm mimari projeleri verilen detaylara göre eksiksiz uyguluyor kontrollük sağlıyoruz

Mobilya Üretim Uygulama

Mobilya konusunda çok hassas davranıyor uygulama esnasında çıkacak tüm problemleri ortadan kaldırıyoruz.

Dekorasyon Malzeme Uygulama

Kullanılacak tüm malzemeleri profesyonel biçimde uyguluyor alınan riskleri ortadan kaldırıyor kusursuz gözükmelerini sağlıyoruz.

Tadilat Montaj Uygulama

Proje için üretilen ürünleri profesyonel biçimde zarar görmeden yerlerine uygun biçimde montajını sağlıyoruz.

Proje Tasarım ve Uygulama sıfırdan başlayarak ortaya çıkarılan planın yürütülmesine ve tasarlanan tüm objelerin ölçü ve metraj kontrolüne bununla birlikte imalat süreçlerinin bitiminden şantiyeye teslim edilme süreçlerini ve sonrası plana uygun biçimde uygulamasınını kapsayan bölümdür. Anahtar teslim projeler için her şeyi planlı şekilde yürütür öncül gereksinimlerinize ve zevklerinize uygun bir çözüm sunarken eşyalarınızın zarar görmemesi teslim süresinde oluşabilecek hasarlı objelerin raporlanması uygulama aşamasında hassasiyetle yerlerine konulmasına özen gösterir titizlikle çalışırız.

İç Mimarlık Uygulama Dekorasyon

Yaşam alanları ve özel mekanlarınıza büyük esneklik ve zerafet kazandırabilen kişiye özel uygulama biçimlerimizi keşfe çıkın.

Proje Uygulama

Proje ile ortaya konan planların uygulama aşamalarını profesyonel biçimde eksiksiz yapıyoruz.

Tasarım Uygulama

Tasarlanmış projenizi görünümdeki tüm malzemeleri profesyonel ekibimiz ile eksiksiz uyguluyoruz

Şantiye Uygulama

Şantiyelerin uygulama koordinatörlüğünü en iyi şekilde yürütüyor projenize en uygun profesyonel ekipler sağlıyoruz.

Uygulama Teslimat

Alt-danışmanlar, satıcılar ve yükleniciler ile planlama, bütçeler, personel, proje yönetimi sağlıyoruz.

Renkler, malzemeler, paftalar, projedeki tüm ayrıntılar uygulama dekorasyon gereksinimlerine uygun her biri belirli talepleri karşılaması adına ince düşünülerek titizlikle iç mimarlık tarafından geliştirilir. Projede var olan sonrası revize ile güncellenen her detayı profesyonel biçimde teknolojinin yardımıyla uyguluyor, proje sonrası çıkabilecek tüm sorunları ve risk yönetimini proje öncesinden detaylandırıyoruz. Mekanlarınız da işlevsel alanları tüm ayrıntılarına kadar detaylandırılıp proje ile suyoyor size ve ailenize konforlu modern teknolojik ultra yapılar ve mekanlar oluşturuyoruz.

İç Mimarlık Proje Uygulama

Toplum üzerindeki kültürel, demografik ve politik etkileri ele alabilecek insan merkezli iç mimari proje yapı stratejileri yaratırız.

İç Mimarlık Danışmanlık Proje Tasarım Uygulama İstanbul Ofisi, proje sürecinin ilk gününden sonuna kadar en ince detaylara dikkat eden profesyonellik ile sürdüren ekibi ile projelendirme ve uygulama hizmeti sunmak konusunda bir çok projede bulunmuş, tasarımlarıyla ödül almış ve yıllar içerisinde mimaride uzmanlaşmıştır.

 • Proje
  Proje Başlangıç Süreçleri

  Proje bütçesi ve icmal hakediş ile belirli veya ölçülebilir sonuçlar için ihtiyaçlar dahil olmak üzere müşterinin ve paydaşlarının amaç ve hedeflerini en iyi şekilde dinler ve anlarız. Projenizin tüm detaylarını kapsayan uzun uzun toplantılar gerçekleştirerek revizeler gerçekleştiririz. Böylece mimari projedeki kavramsal karmaşıklığın önüne geçer istenilen sonuca kısa zamanda ulaşılmasını sağlarız. Ortaya çıkarılan projelerin kusursuz biçimde final yapması  için tüm ekibimiz özveri ile çalışırlar.

 • Proje Yönetim
  Proje Yönetimi Koordinasyon

  Proje yönetiminde öncelik iş güveliği ilkemizdir. Önce insan politikamız misyonumuzun vazgeçilmez bir parçasıdır. Tasarım ve insan davranışı teorileri ve araştırmaları üzerine kurulan bütünsel, teknik, yaratıcı ve bağlamsal olarak uygun tasarım çözümlerini ortaya çıkarmak için bilgileri tanımlamak, analiz etmek ve sentezlemek için kanıta dayalı metodolojiler kullanarak, Proje bütçesi, sözleşmeler, zamanlama, danışmanlar, personel, kaynaklar ve genel iş uygulamalarının yönetimi konusunda ekiplerimizle koordineli bir şekilde projeler yürütürüz.

 • Proje Koşulları
  Proje Mevcut Koşulları

  Başlaması muhtemel veya yapılı mekanlar içerisinde toplanan tüm yapıyla alakalı proje notlarını etütler sonucu mevcut koşullarını tüm ayrıntılarına kadar inceler ve değerlendiririz. Mekana ve mimariye özgün bir imaj veya soyut fikrileri tasarım da ki mevcut koşullar yaratıcı ve yenilikçi düşünceler ile harmanlar mekanın bulunduğu çevreye kültürel ortamlara uygun kendine has dokusu olan harika mekanlar ortaya çıkarırız.  Mimari projeleri mevcut koşulları standartların dışında farklı bir açıdan ele almak en büyük tutkularımızdan biridir.

 • Proje Malzemeleri
  Proje Ürün Malzeme Seçimleri

  Yapı ürünleri Mobilya seçenekleri, Endüstriyel ürünler ve ekipmanlar, Hayvan yaşam alanları diğer yapısal olmayan sismik ekipmanlar, bileşenler ve düzenekler. Son kullanıcıya hitap eden  ihtiyaçlar,bakım ve temizlik gereklilikleri, yaşam döngüsü performansını artıracak malzeme seçimleri ile sürdürülebilir özellikleri, çevresel etki faktörlerini düşünür bu kavramsalların doğrultusunda ürün ve malzeme seçimleri yaparız.

 • Proje Belgeleri
  Proje Belgelendirme Raporları

  Statik Mekanik Elektrik Tesisat Uygulama projelerini  icmal hakediş ve yönetim raporlarını eksiksiz biçimde belgelendirip. Projeniz hakkında tüm detayların en ince ayrıntısına kadar bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz.

 • Proje Koordinasyon
  Proje Saha Yönetimi

  İç mimarlık ofisimiz çalıştığı bütün alt danışman gruplarının koordinesini mükemmele yakın biçimde organize eder. Mimar,İç Mimar, Mühendisler, Tasarımcılar, Şantiye ekibi ustalar, Taşeronlar, Yüklenici alt firmalar, Ürün temini yapan satıcılar ve naakliye gibi tüm işlerin koordinasyonluğunu kısa sürede organize ederek sizi projenizde zaman kaybından kurtarır inanılmaz bir zaman avantajı sağlar.

 • Proje Tasarım
  Tasarım Modelleme Stratejimiz

  İstisnai olarak iyi tasarlanmış ve estetik açıdan hoş bir mekanı kim istemez ki ?

  Ne kadar yaratıcı ve sıra dışı olursa olsun mekanınızın tasarımı akıllıca tasarlanmış olmadan izlenim asla kalıcı olmayacak. Dünyaca ünlü ödül almış özel kendine münhasır olan tasarım çizgilerimiz ile kaus kavramsalından uzak görsel bütünleşik işlevsel zekayı tasarımlarımıza uygularız. Konu şıklık ve kalite olduğunda Mimarlık seçiminizde ilk tercih nedeniniz biz olduğuna inanıyoruz. Siz ve misafirleriniz kendilerini içerisinde bütünleşmiş hissedecekleri tasarımlarımızı gördüklerinde veya gezmeye geldiklerinde renk kombinasyonları, ışık yansımaları, özel tarzlarda seçilmiş dekorasyon ürünlerinden gözlerini alamayacaklardır.

 • Proje Modelleme
  Proje Tasarım Sonrası Hizmetler

  Tasarım sonrası hoşunuza gitmeyen mekandaki tüm detayları ekibimiz revize sürecinde tekrar ele alır. Düzenlemeler gerçekleştirdikten sonra size dönüş sağlanır ve sunum yapılır.

 • Proje Dekorasyon
  Uygulama Dekorasyon Teslimat

  İyi dekore edilmiş bir mekan arzusunda olduğunuzun farkındayız. Size ruhunuzdan bir şeyler yansıtan kendinizi iyi hissedebileceğiniz mekanlar yaratmak adına var gücümüzle çalışıyoruz. Gelişmelerden ilerideki ortaya çıkaracağımız eserlerimizden haberdar olmak için bizimle iletişimde kalmaya devam edin veya Kendi eserinizi ortaya çıkarmak adına bir hayal kurun biz o hayalinizdeki mekanı ortaya çıkarıp tasarlayalım.

İç Mimarlık A‘dan Z’ye Anahtar Teslim Proje Uygulama Birimleri

Türkiye’nin her şehrine bir telefon kadar yakınız.

Kırım ekibi

Kırım ekiplerimiz mekanlarımızda titizlikle çalışır. İşlerini yaparken çevreye zarar vermezler. Profesyonel Ustalar ve ustabaşılar ekip şefleri ve denetmenler.

Alçı boya uygulama ekibi

Mekanlarınız da profesyonel ince işler çıkaran ustalarımız duvar uygulamaları sıva alçı örme ve ayrıca İtalyan boya konusunda uzmanlaşmıştır.

Alçıpan uygulama ekibi

Alçıpan Flexi, Suya Dayanıklı Alçıpan, Yangına Dayanıklı Alçıpan, Akustik Alçıpan, Herform Alçıpan, Knauf Karolam Alçıpan, Boyalı Karo Alçıpan uygulama ekiplerimiz.

Duvar kağıdı uygulama ekibi

Tecrübeli duvar kağıdı usta ekibimiz istediğiniz kağıt ürününü profesyonel tecrübesi ile evinize ve iş yerinize mekanlarınıza uygular.

Elektrik tesisat teknisyenleri

En az meslek lisesi elektrik bölümünden mezun teknisyenlerimiz tüm işlerinizi sorunsuz  bir şekilde yürütür. Elektrik kompanzasyon pano, tesisat çekimi, Akıllı ev sistemleri

Doğaltaş ve cam mozaik sanatları ekibi

Cam mozaik sektöründe farklı çizgisi ve özgün tasarımlar, doğal taş işlemesinde ithal veya yerli ürünlerde en çok iddialı olduğumuz konulardan birisidir.

İzolasyon yalıtım bakım ekibi

Isı Yalıtımı, Su yalıtımı, Ses Yalıtımı, Tesisat yalıtımı, Yangın Yalıtımı Yalıtım ve izolasyon uygulamalarını ekiplerimiz en iyi şekilde yürütürler.

Tesiat bakım uygulama ekibi

Tesisat ekibi su kaçağı tespiti ile uzman ekibiyle birlikte tesisat,petek temizleme ve tıkanıklık açma gibi konularda uzmanlaşmıştır.

Sıva uygulama ekibi

Kara sıva, Alçı sıva, Akustik sıva, Çarpma sıva, Dış sıva, Çimento sıva ekiplerimiz tüm alanlarda ve konularında titizlikle profesyonel şekilde çalışır ve uygulama yaparlar.

Seramik Fayans uygulama ekibi

Duvar Karosu, Yer Karoları ve Porselen Karolarını Teras, Banyo, Mutfak, Antre, Balkon, Restaurant, Okul, Cafe, Mağaza, Otellere fayans işçiliği Uzman  ekipler sağlıyoruz.

Parke zemin uygulama ekibi

Laminat parke, beton zemin ve fayans gibi mevcut zeminler üzerine sorunsuzca uygulayan ekiplerimiz size bu seçeneğinize birçok alternatif sunum gerçekleştirebilir.

Tasarım uygulama proje kontrol birimi

Endüstriyel tasarımlar ve benzersiz tasarımları hayal edip üretmek konusunda uzman teknik çizim ekiplerimizin tasarladığı projeleri de profesyonel kontrollük sağlar.

Kapı montaj uygulama ekibi

İç Kapılar, Amerikan Kapılar, Klasik Kapı, Lüx kapı, Otel kapıları, Mağaza kapıları, Açılır kapanır kapıların montajı üretimi konularında profesyonel işçilik sunuyoruz.

Mermer uygulama ekibi

İtalyan Mermer, Granit, Bordürlü Granit, Merkez Baklava Dilimi, Tezgah Granit  doğal taş uygulama ve anlarında uzmanlaşmıştır. Bir çok kaliteli ocak ve yurt dışı ispanya italya ürünlerini temin ediyoruz.

Mobilya tasarım uygulama montaj ekibi

İtalyan mobilya, Amerikan mobilya, avangart ve lüx mobilya çizim ve modelleme uygulama ekiplerimiz bir çok kuruluşa ürünler sağlamıştır.

Alüminyum plastik ve doğrama ekibi

Alüminyum Plastik ve doğrama  işleri Cam balkon, Kış Bahçesi, Veranda,  Pvc Montaj, Küpeşte işlerinizde işçilik montaj ekiplerimiz eksiksiz hizmet sunmaktadır.

İç Mimarlık bünyesinde her iş tipi için konusunda profesyonel alanında en az 10 yıllık uzman deneyimli usta ekibi çalışmaktadır.Ekibimiz kendi iş alanında uzman profesyonel birimlerden oluşur. Fuar, Seminer ve kurs desteği ile bilgileri güçlendirilmiş 40 usta sanatkardan oluşur. Birlikte çalıştığımız personelin tamamı kendi anlaşmalı taşeronluk yürüttüğümüz firmalardan referanslı gelmektedir. Ayrıca pozitif enerjili, güler yüzlü, iş ahlakına sahip, ekip çalışmasına uyumlu olmaları konusunda hassasiyet gösterilmiştir.

Birlikte işlevsel ve estetik harika projeler üretelim ve uygulayalım

Özgün kışkırtıcı projelerde imzamız var.

02

Özel Dekorasyon Projeleri

Tamamen projelere özgün fikrimiz ile özel dekorasyon örnekleri ile fark yaratan tasarımları uygulama birimlerimizle hayata geçiriyoruz.

01

Taş, Mermer, Mobilya Aksesuar

Huzuru dengeleyen yaşam kalitesini artıran öz güveninizi yükselten mekanlar ortaya çıkarıyoruz.

03

Sanat Teknoloji Yenilik

Yeni fikirleri ortaya projelerde uygulamada üstün becerilerimizi en iyi şekilde  sergiliyoruz.

Dekorasyon Uygulama için sizi arayalım ister misiniz?

2 + 2 = ?

Ekibimiz kendi iş alanında uzman profesyonel birimlerden oluşur. Fuar, Seminer ve kurs desteği ile bilgileri güçlendirilmiş 40 usta sanatkardan oluşur. Birlikte çalıştığımız personelin tamamı kendi anlaşmalı taşeronluk yürüttüğümüz firmalardan referanslı gelmektedir. Ayrıca pozitif enerjili, güler yüzlü, iş ahlakına sahip, ekip çalışmasına uyumlu olmaları konusunda hassasiyet gösterilmiştir.

İç Mimarlık Uluslararası Tasarım Ödüllerimiz

Silver Award

2009, IDA Design Award U.S.A

İç Mimarlık İstanbul ofis çizim ve tasarımlarıyla ödül alarak taçlandırıldı.

 İç Mimarlık adına Amerika’da ve Avrupa’da kazanılan tasarım ödülleri

Bronze Award

Ofis SIA (Colour) 2003