Tolgahan TÜRK İç Mimarlık

İç Mimarlık Yeşilköy

Resmettiğimiz her şeyi doğadan seçmeliyiz ve doğadan en güzel şeyleri almalıyız.

A‘dan Z’ye Anahtar Teslim Proje

Statik, Tesisat ve Elektrik Projesi, Mimari Proje, Mekanik Proje ve mimari projeleri uygulama kontrolörlüğü, proje ve uygulama yönetimi.

Mimari Proje Tasarım

Endüstriyel Tasarım, İç Mimari Tasarım, Peyzaj Tasarım, Ürün Tasarım, Mobilya Tasarımlarını benzersiz mekanınıza özel tasarlıyoruz.

İç Mimari Proje

Metrajların çıkarılması, malzeme listeleri, maliyetlerinin belirlenmesi, teknik şartnameler gibi projelerinizi en kısa zamanda hazır hale getiriyoruz

Uygulama Projeleri

Endüstriyel Tasarım, İç Mimari Tasarım, Peyzaj Tasarım, Ürün Tasarım, Mobilya Tasarımlarının uygulama projelerini yapıyoruz.

Yeşilköy İç Mimarlık Ofisi Neler Yapar

Yeşilköy bölgesinde iç mimarlık ve iç mimar danışmanlık hizmetleri devam eden Tolgahan TÜRK, Mekanları ve projeleri minimum güvenlik zafiyeti ile maksimum hizmet kalitesini doğru yöntem hizmet çizgisi ile gelenekseli modernleştirerek günümüze aktarmayı vizyon edinmiştir. İç Mimarlık ofisinin edinmiş oldukları bilgi ve tecrübelerini işlevsellik ve kalıcı estetik kavramları ile detaylı disiplinli proje uygulama anlayışı ilkesinde birçok projeye imza atmıştır.

Yeşilköy İç Mimarlık Danışmanlık

Yeşilköy de iç mimarlık ofisi yapmış olduğu projeleri sadece tasarlamakla kalmaz en ince detayına kadar düşünür, araştırır, hesaplar ve farklı detay fikirleri kullanılacak tüm ürün çeşitlerini  projeye uygular ve mekanların kendisine has kişiliklerini ortaya çıkarır.

Yeşilköy İç Mimarlık Tasarım

Ünlü iç mimar ve her biri konusunda uzman mühendis ekibi ile bilgi alışverişimi en üst düzeyde gerçekleştirir. Projenin 3D Max çizim ve görselliğini tasarım çalışmalarını hazırlar uygulama ekibi ustalarına geçmişten gelen profesyonellik ve tecrübesi ile harmanlayıp anahtar teslim olarak kullanıcıya teslim etmektedir.

Yeşilköy İç Mimarlık Uygulama

Yeşilköy iç mimarlık; Metropol şehirlerin dışında tüm il ve ilçelerin genelinde proje bazlı çalışmalar yapmaktadır. Ülke sınırları içerisinde yapmış olduğu projelerin içerisinde’ da iç mimarlık,iç mimar danışmanlık, 3d modelleme ve uygulama hizmetleri ile profesyonel hizmet vermeyi ilke edinmiştir. En değerli varlığınız olan yaşamsal mekanlarınızı restore etmek adına uzman mühendis ve iç mimarları ile tüm çalışan personeli ile birlikte kurulduğu günden itibaren kişiye ve firmalara özel butik çalışmaları ile hizmetlerine devam etmektedir. Projenin zaman ve ara süreçlerini en iyi profesyonel bakış açısıyla değerlendiren ve ardından projenin gelişim süreçleri içerisinde farklı disiplinleri profesyonel bir şekilde yöneten bir iç mimarlık danışmanlık, tasarım, proje, uygulama ofisi ve firmasıdır.

Yeşilköy iç mimar

Yeşilköy bölgesinde iç mimarlık ve iç mimar danışmanlık hizmetleri devam eden Tolgahan TÜRK, Mekanları ve projeleri minimum güvenlik zafiyeti ile maksimum hizmet kalitesini doğru yöntem hizmet çizgisi ile gelenekseli modernleştirerek günümüze aktarmayı vizyon edinmiştir. İç Mimarlık ofisinin edinmiş oldukları bilgi ve tecrübelerini işlevsellik ve kalıcı estetik kavramları ile detaylı disiplinli proje uygulama anlayışı ilkesinde birçok projeye imza atmıştır.

Yeşilköy İç Mimar Danışmanlık

İç mimar seçimi projenin tip ve müşterinin seçimine göre farklılık gösterebilir. Bazı projelerimizi tasarlar, uygular ve projeyi birlikte yönetirken, bazı projelerimizi de iç mimar ve tasarımcılarımız tasarlar. Proje uygulama aşamasında ise diğer taşeron firmalar tasarım dekorasyon aşamasından uygulamanın son anına kadar aynı detaycılıkla çalışarak isteğe göre uygulamaktadır.

Yeşilköy İç Mimar Tasarım

Yaratılan projenin somutlaşmasın da beklentilerin karşılanması, Mimari proje ürün ve tasarımcı arasında oluşan diğaloğun devamlılığı dünyadaki mimarlık ofislerinin yeni projelerinin takibi mimari ve günlük yaşama ilişkin gelişmelerden haberdar olmak neler olup bittiğinin farkında olabilmek ile mümkündür. Ünlü iç mimar ve her biri konusunda uzman mühendis ekibi ile bilgi alışverişimi en üst düzeyde gerçekleştirir. Projenin 3D Max çizim ve görselliğini tasarım çalışmalarını hazırlar uygulama ekibi ustalarına geçmişten gelen profesyonellik ve tecrübesi ile harmanlayıp anahtar teslim olarak kullanıcıya teslim etmektedir.

Yeşilköy İç Mimar Uygulama

Yeşilköy içerisinde iç mimar hizmetlerinin yanı sıra entegre çözümler sunmak için mimarlar, inşaat mühendisleri, makine ve elektrik mühendisleri tasarım ekibimiz ile birlikte mimari ve diğer birimler arasında (Rölöve, Restitüsyon ve Restorasyon, betonarme, elektrik, mekanik tesisat vs.) kapsamlı entegre ekipler sağlarız. Yeşilköy Proje ekibimiz mekan planlamasından teslim edilmesine kadar, Mekanlarınızın iç tasarımının her boyutuyla ilgili olarak proje kontrollük vermektedir. Düşlediğiniz farklı mekanlar için size çeşitli alternatifler sunmaktayız.

Yeşilköy iç mimarlık dekorasyon tadilat uygulama

İç Mimarlık farklı proje konseptlerin hayat bulmasını sağlar.

Yeşilköy İç Mimarlık proje tasarım danışmanlık uygulama

Dünd’en Günümüze Profesyonel Biçimde Yürüttüğümüz Mimari Çözümlerimiz

Kırım ekibi

Kırım ekiplerimiz mekanlarımızda titizlikle çalışır. İşlerini yaparken çevreye zarar vermezler. Profesyonel Ustalar ve ustabaşılar ekip şefleri ve denetmenler.

Alçı boya uygulama ekibi

Mekanlarınız da profesyonel ince işler çıkaran ustalarımız duvar uygulamaları sıva alçı örme ve ayrıca İtalyan boya konusunda uzmanlaşmıştır.

Alçıpan uygulama ekibi

Alçıpan Flexi, Suya Dayanıklı Alçıpan, Yangına Dayanıklı Alçıpan, Akustik Alçıpan, Herform Alçıpan, Knauf Karolam Alçıpan, Boyalı Karo Alçıpan uygulama ekiplerimiz.

Duvar kağıdı uygulama ekibi

Tecrübeli duvar kağıdı usta ekibimiz istediğiniz kağıt ürününü profesyonel tecrübesi ile evinize ve iş yerinize mekanlarınıza uygular.

Elektrik tesisat teknisyenleri

En az meslek lisesi elektrik bölümünden mezun teknisyenlerimiz tüm işlerinizi sorunsuz  bir şekilde yürütür. Elektrik kompanzasyon pano, tesisat çekimi, Akıllı ev sistemleri

Doğaltaş ve cam mozaik sanatları ekibi

Cam mozaik sektöründe farklı çizgisi ve özgün tasarımlar, doğal taş işlemesinde ithal veya yerli ürünlerde en çok iddialı olduğumuz konulardan birisidir.

İzolasyon yalıtım bakım ekibi

Isı Yalıtımı, Su yalıtımı, Ses Yalıtımı, Tesisat yalıtımı, Yangın Yalıtımı Yalıtım ve izolasyon uygulamalarını ekiplerimiz en iyi şekilde yürütürler.

Tesiat bakım uygulama ekibi

Tesisat ekibi su kaçağı tespiti ile uzman ekibiyle birlikte tesisat,petek temizleme ve tıkanıklık açma gibi konularda uzmanlaşmıştır.

Sıva uygulama ekibi

Kara sıva, Alçı sıva, Akustik sıva, Çarpma sıva, Dış sıva, Çimento sıva ekiplerimiz tüm alanlarda ve konularında titizlikle profesyonel şekilde çalışır ve uygulama yaparlar.

Seramik Fayans uygulama ekibi

Duvar Karosu, Yer Karoları ve Porselen Karolarını Teras, Banyo, Mutfak, Antre, Balkon, Restaurant, Okul, Cafe, Mağaza, Otellere fayans işçiliği Uzman  ekipler sağlıyoruz.

Parke zemin uygulama ekibi

Laminat parke, beton zemin ve fayans gibi mevcut zeminler üzerine sorunsuzca uygulayan ekiplerimiz size bu seçeneğinize birçok alternatif sunum gerçekleştirebilir.

Tasarım uygulama proje kontrol birimi

Endüstriyel tasarımlar ve benzersiz tasarımları hayal edip üretmek konusunda uzman teknik çizim ekiplerimizin tasarladığı projeleri de profesyonel kontrollük sağlar.

Kapı montaj uygulama ekibi

İç Kapılar, Amerikan Kapılar, Klasik Kapı, Lüx kapı, Otel kapıları, Mağaza kapıları, Açılır kapanır kapıların montajı üretimi konularında profesyonel işçilik sunuyoruz.

Mermer uygulama ekibi

İtalyan Mermer, Granit, Bordürlü Granit, Merkez Baklava Dilimi, Tezgah Granit  doğal taş uygulama ve anlarında uzmanlaşmıştır. Bir çok kaliteli ocak ve yurt dışı ispanya italya ürünlerini temin ediyoruz.

Mobilya tasarım uygulama montaj ekibi

İtalyan mobilya, Amerikan mobilya, avangart ve lüx mobilya çizim ve modelleme uygulama ekiplerimiz bir çok kuruluşa ürünler sağlamıştır.

Alüminyum plastik ve doğrama ekibi

Alüminyum Plastik ve doğrama  işleri Cam balkon, Kış Bahçesi, Veranda,  Pvc Montaj, Küpeşte işlerinizde işçilik montaj ekiplerimiz eksiksiz hizmet sunmaktadır.

İç Mimarlık bünyesinde her iş tipi için konusunda profesyonel alanında en az 10 yıllık uzman deneyimli usta ekibi çalışmaktadır.

Yeşilköyde işlevselliğe ve estetiğe iç mimar dokunuşları

İç mimarlık danışmanlık çözümlemelerimizi ofisimizde yeniden keşfedin.

02

Doğa ile Dost

Doğa bizim için vazgeçilmez unsurdur. Doğadan ilham alıyor projelerimizde uyguluyoruz.

01

Yaşamın Mimarı

İç huzurunu dengeleyen yaşam kalitesini artıran mekanlar ortaya koyuyoruz..

03

Ergonomi Yapılar

Yaşam alanlarını modern, minimal ve fonksiyonelliği ön planda tutuyoruz.

Mimari danışmanlık için sizi arayalım ister misiniz?

1 + 7 = ?

Ekibimiz kendi iş alanında uzman profesyonel birimlerden oluşur. Fuar, Seminer ve kurs desteği ile bilgileri güçlendirilmiş 40 usta sanatkardan oluşur. Birlikte çalıştığımız personelin tamamı kendi anlaşmalı taşeronluk yürüttüğümüz firmalardan referanslı gelmektedir. Ayrıca pozitif enerjili, güler yüzlü, iş ahlakına sahip, ekip çalışmasına uyumlu olmaları konusunda hassasiyet gösterilmiştir.

İç Mimar Uluslararası Tasarım Ödülleri

Silver Award

2009, IDA Design Award U.S.A

İç Mimarlık İstanbul ofis çizim ve tasarımlarıyla ödül alarak taçlandırıldı.

 İç Mimarlık adına Amerika’da ve Avrupa’da kazanılan tasarım ödülleri

Bronze Award

Ofis SIA (Colour) 2003

İç Mimarlık Referansları

Dünden Günümüze Birlikte İç Mimari Çalışmalarında Keyif Aldığımız Kuruluşlar