Ataşehir İç Mimarlık Molla Gürani Park Kafe İstanbul

Mimari ProjeUygulama Projesi
Ön-Avan Proje
Sistem Planları Proje
Metraj-Keşif
Statik ProjeÇelik Statik Proje
Betonarme Proje
Mekanik Tesisat ProjeHavalandırma Projesi
Sıhhi Tesisat Projesi
Isıtma Soğutma Projeleri
Doğalgaz Projesi
Isı Yalıtım Projesi
Elektrik Tesisat ProjeAydınlatma Projesi
Kuvvetli-Zayıf Akım Projeleri

Molla Gürani Park Kafe tasarım İstanbul Ataşehir bölgesinde kent içerisinde projesi ve iç mimari dekorasyonu özel olarak inşa edilmiş olan kafe, İç Mimar Tolgahan TÜRK ‘ün özel tasarımı ile benzersiz mobilyalar ve aydınlatma aksesuarlarına modern ve ferah yaşam alanlarının modern mobilya seçim yansımalarını içerisinde bulunduruyor.

Molla Gürani Park Kafe projesi planlanırken tasarım da iç mimarisi cam balkon ve havuz uygulaması, boya, metal işleri, karo mermer seçimi ve özel tasarlanmış mobilyaları ve ışıklandırması, peyzaj ve mozaik süslemeleri ile modern tarzda inşa edilmiştir.

İç mimari planlama ve uygulama aşaması tüm ekibimizin projemizde baştan sona proje detaylarına özverili şekilde değerlendirilmesi ve planlama aşaması sonunda, Molla Gürani Park Kafe  dekorasyon projesi uygulamaya geçilmiştir.

Modern ve nitelikli Molla Gürani Park Kafe hayatının daha iyi görünmesini sağlayacak 2019 güncel tasarım ürünleri mobilyaları eşsiz olarak dekore ettiğimiz ve tasarladığımız mekan da özel ahşap, su geçirmez ve yanmaz paneller, parkeler , özel saksı çiçekleri ile süsledik.

Gün ışıklarını taklit eden sağlıklı uv lambalarını harekete duyarlı sensörlerle donattık. Enerji tüketiminde %60 tasarruf sağladığı gibi tamamen çevre dostu ve sağlıklı ürünlere yer verdik.

Ataşehir Molla Gürani Park İç Mimar Kafe Restaurant Proje Tasarım

1
2
3
4
5
6
7
8
1

Ana giriş

2

Resepsiyon

3

Soyunma odası

4

Çocuk Odası

5

6

Mutfak

7

Banyo WC

8

Masaj Salonu

Ataşehir Molla Gürani Park Kafe Restaurant Projesine İç Mimar Dokunuşları

Molla Gürani Park Kafe Restaurant içerisinde kullanımı yaşam kalitenizi yükseltecek görsel, sosyal ve kültürel donanımları bir arada sunan eşsiz bir çalışma ve yaşam alanları yarattık.

Kat Vaziyet Oturum Planlamaları

İç mimar baştan sona işlevselliğe planlama da tasarımdan biraz daha önem vererek titizlikle çalıştı.

Ataşehir Molla Gürani Park Kafe Restaurant Mobilya Tasarımı

Mobilya tasarımları Hay, Kartell & Normann Copenhagen gibi orijinal markalar tarafından harmanlandı.

Ataşehir Molla Gürani Park Kafe Restaurant Proje Uygulama

A’dan Z’ye Anahtar teslim Proje Tasarım Danışmanlık ve Uygulama işlerini eksiksiz yürüttük.

Park Kafe Restaurant mimari projeniz için sizi arayalım ister misiniz?

2 + 0 = ?

Ataşehir Molla Gürani Park Kafe Restaurant Proje Dekorasyon Planlama

Mimari, Mekanik, Statik Proje, Elektrik Tesisat Proje,Tasarım

İç Mimar Kontröllük

 Kafe Restaurant Proje Detaylandırma

 Kafe Restaurant 3D Tasarım Görselleştirme

 Kafe Restaurant Tadilat Anahtar Teslim Uygulama

İç Mimarlık Uluslararası Tasarım Ödüllerimiz

Silver Award

2009, IDA Design Award U.S.A

İç Mimarlık İstanbul ofis çizim ve tasarımlarıyla ödül alarak taçlandırıldı.

 İç Mimarlık adına Amerika’da ve Avrupa’da kazanılan tasarım ödülleri

Bronze Award

Ofis SIA (Colour) 2003

İç Mimarlık Referansları

Hastanemize olan katları, Ameliyathane ve acil çocuk yoğun bakım ünitesi bölümlerine yapmış olduğunuz çalışmalarınızdan ötürü teşekkür ederiz.

Ofisimizi baştan sona yeniden yarattınız. Sayenizde mükemmel bir çalışma ortamı sağladık uzun seneler yapmış olduğunuz tecrübenizi konuşturdunuz açıkçası. Turizm camiasında bize gelen acente çalışma arkadaşları ofisimize hayran bıraktınız.Size ve ekibinize çok ama çok teşekkürler.

Tolgahan Türk iç mimarlık iş tecrübesi ve disiplinli çalışma sisteminiz ile güvenle çalışılabilecek iç mimari tasarım ve uygulama firmasıdır. Projemizde gösterdiği ilgi ve alaka için ayrıca teşekkürlerimizi iletiriz.

Daha önce çalıştığımız mimar arkadaşımızın uyguladığı ve yarım bıraktığı çalışmaları beğenmedik ve mimarlık firmalarının çalışmalarına ön yargılı olmaya başladığımız anda sizinle referans üzere iletişime geçtik istediğimiz detayları ilettiğimizde siz bilgi ve tecrübelerinizle bize gerçekten istediğimizin ötesinde bir çalışma çıkardınız. Firmanıza ve size başarılarınızın devamını diliyorum.

Tolgahan bey yaptığınız çalışma gerçekten mimarlık dergilerine yılın mimari tasarımı diye sunsanız kapak fotoğraflarını süsler ekibinize ve size gerçekten bravoo hayalimdeki evi ailem için tasarladınız.

Şirket binamızın 3 cü katını baştan sona mükemmel şekilde projelendirip maliyet hesaplarını istediğim şekilde hakediş sundunuz özverili çalışmanız ve göstermiş olduğunuz ilgiye size ve ekibinize teşekkür eder başka projelerde sizinle çalışmak üzere hoşçakalın.

Tolgahan Bey; Yaptığınız çalışma ile gerçekten şahsım, eşim, çocuklarım ve dostlarımı hayran bırakmayı başardınız. Mimarlık, iç mimarlık, mühendislik inşaat ofis yönetimi ve tasarımı, özel tasarımınız, klasik tasarımlarından uzak akla gelmeyen fikir farklılıkları ortaya çıkarması gerçekten harika işti. Seçimimizde ne kadar doğru ve isabetli karar aldığımızı bize gösterdiniz. Ailem ile bu güzel ortamda hoş vakit geçireceğim için heyecanlıyım. Villamızın kullanım alanlarına yaptığınız dokunuşlar göz dolduruyor. Sizi tüm çevreme mimari işlerde öneriyorum. Umarım mimari projelerde sizler ile daha yeni işlerde birlikte olacağız. Size ve ekibinize çok teşekkürlerimizi sunuyor ve çalışmalarınızda başarınızın devamını diliyorum.

Sayın  Yaşar DEMİR; Güzel görüşleriniz ve memnuniyetiniz için, Size ve Ailenize Teşekkürlerimizi Sunuyoruz.

Türkiye’nin ve Dünyanın bir çok şehrinde ALMANYA İSTANBUL DUBAİ ANKARA ARABİSTAN ANTALYA KANADA İZMİR KATAR BURSA RUSYA BODRUM KUŞADASI MARMARİS İç Mimarlık projeleri gerçekleştirdik

Dünden Günümüze Birlikte İç Mimari Çalışmalarında Keyif Aldığımız Kuruluşlar