Tolgahan TÜRK İç Mimarlık

İç Mimarlık Takım

İç mimarlık kariyerlerini yüksek stratejik tasarım ve sürdürülebilir uygulamalara adanmışlıkla taahhüt etmiştir

1275 Kişi

Sosyal Medya Kullanıcıları

İç Mimarlık projelerimizi trend tasarımlarımızı insanlar sosyal medya da harika şeyler olarak değerlendirdi.

35754 Kişi

İnstagram Takip

Sosyal medya da insanlar projelerimizi takip ediyor, Beğeniyor sayfalarında projelerimizi paylaşıyorlar.

580 Paylaşım

Twitter Paylaşımı

Bir çok tasarımı ve çeşitli uygulama tekniklerini trend tasarım çizimlerini sektör hakkında ki tüm yenilikçi ürünleri sizlerin beğenisine günlük sunuyoruz.

14587 Şirket ile

Ortak Linkedin Ağımızda

İç mimarlık ofis projelerimizi  hakkımızda ki gelişmeleri işlerimiz konusunda ki gelişmeleri mimarlık hakkında bilgiler paylaşıyoruz.

Takım çalışanlarımız ihtiyaçlarınıza uygun modern ve esnek çalışma alanları tasarlayan Mimar, iç mimar, mühendis ekibimiz, verimlilik ve çalışanların tutulması konusunda ölçülebilir artışlar ekleyen, işlevsel olarak verimli, modern, çalışanlara uygun çalışma ortamları yaratır. Her proje müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak, yüksek tasarım ve yapım teknikleri standartlarını korumak için kendi çözümünde benzersizdir.
Mimariye olan tutkumuz ve yeteneğimiz, proje başlangıç aşamasından, pratik uygulama ve tamamlamaya kadar çeşitli beceri ve meslek gruplarını kullanarak pratik alanlar yaratmak, bizlerin her projede gerçek potansiyelimizi en üst düzeye çıkarmamıza imkan sağlıyor.

Uluslararası Tasarım Ödüllü Yaratıcı Bir Takım

İç mimarlık kariyerlerini yüksek stratejik tasarım ve sürdürülebilir uygulamalara adanmışlıkla taahhüt etmiştir

Vizyonunuzu mekanlarınıza yansıtan dinamik bir takım

Lüks ve modern binalarından çok çeşitli prestijli projeler ortaya çıkaran yetenekli ekibimiz, projede bizlerden istenilen tüm özelliklerini tam olarak belirleyen farklı tasarımlar sunmaya kendini adamıştır.

Başarı Kalite taklit edilemez bir tasarım sanattır

Başarıyı kusursuz hizmet vermeyi amaçlayan genç dinamik ödüllü tasarımcılar, mühendisler, inşaatçılar, danışmanlar ve girişimciler topluluğu ile harekete bağlıyoruz.

Benzersiz bir takım iş gücüne hazırmısınız?

En ince detayları uzun zaman düşünüp titizlik ve disiplin ile ele alıyor projelerin tamamlanmasında önemli deneyime sahip, yetkin, yüksek nitelikli ve kararlı bir iç mimarlar ve Proje Koordinatörleri Tasarım uzmanları ortak akıl fikir birliği hareket ediyoruz.

Profesyonel Ekibimiz

Kariyerlerini yüksek, stratejik tasarım ve sürdürülebilir uygulamalara adanmışlıkla taahhüt etmişlerdir.

İç Mimar Tolgahan Türk

Tolgahan TÜRK

Tasarım çalışmaların da, çağdaş ve klasik tarzın eşit bölümlerinden etkilenen bir hikaye anlatmaktan hoşlanır.

2008-2013 yılları arasında çeşitli mimarlık firmalarında çalıştı. 2013 yılında Yurt dışında FNA – Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesinden mezun oldu.

2014 Yılında  kurduğu kurduğu Tolgahan TÜRK Mimarlık, iç mimarlık, mühendislik inşaat ofisi bünyesinde çalışmalarına devam ediyor.

Özel sektörde edindiği tecrübeler ışığında O tarihten itibaren mimarlık ve dekorasyon işleri yapmaktadır. Doğal yaşama düşkünlüğü nedeni ile Ekolojik Mimari üzerine çeşitli araştırmalar yapmakta ve yüksek lisans tezini bu konu üzerine hazırlamaktadır.

FLORENCE INSTITUTE OF DESIGN INTERNATIONAL, İtalya’nın Floransa merkezinde bulunan uluslararası tasarım okulun da grafik tasarım, mimari, mobilya tasarımı ve iç tasarım bölümlerinde Yüksek Lisans Yapmakta.

İstanbul bölgesi, yurt içi ve yurt dışında çeşitli projelere imza atmış bulunmaktadır. Yaptığı işler arasında konut, alışveriş merkezi, otel projelerinin mimari projeleri ve iç mimari tasarım projeleri bulunmakta.

SOSYAL MEDYA İLETİŞİM

Seda ALPAT

Çok çeşitli materyaller kullanıyor, Kendine özgü mimari renkleri bir arada kullanma konusunda eşsiz..

Seda Alpat Yıldız Teknik Universitesi Cevre Muhendisliğini bitirdi. Yüksek Lisans eğitimlerini Amerika da tamamladı. Master of Business Administration, İşletme Yüksek Lisansını Southern States University’de yaptı. University of California,Los Angeles (UCLA)’ da İç Mimarlık programına başladı ve mezun oldu. Bu program kapsamında California State Polytechnic
University’de İç Mimarlık Yüksek Lisansını tamamladı.

SOSYAL MEDYA İLETİŞİM

İç Mimar Seda Alpat
İç Mimar Alev Racu

Alev RACU

Tasarım çalışmaların da, çağdaş ve klasik tarzın eşit bölümlerinden etkilenen bir hikaye anlatmaktan hoşlanır.

Çukurova Ünv Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık bölümü Mezunu olup 2010 yılından beri çeşitli mimarlık şirketlerinde çalıştıktan sonra 2017 yılında İzmire yerleşerek Alev Racu ‘’ İsmiyle kendi şirketini kurmuştur.

2015 yılında tasarımını yaptığı ‘’ Dencıty’’ otel ile İstanbulda adını duyurarak ‘’LİFEXCULUSİVE’’ dergisinde röportajı çıkmıştır.UNİLEVER, KOÇ HOLDİNG, TİRYAKİ AGRO gibi güçlü referanslara sahip olan Alev Racu , Tolgahan Türk ile birlikte mimari projeler üretip çözüm ortaklığına girmiştir. Bu bağlamda Ege ve Akdeniz bölgesinde iç mimarlık hizmetlerini birlikte yürütmektedirler.

İzmir bölgesi, yurt içi ve yurt dışında çeşitli projelere imza atmış bulunmaktadır. Yaptığı işler arasında konut, alışveriş merkezi, otel projelerinin mimari projeleri ve iç mimari projeleri bulunmakta ve proje üretmeye devam etmektedir.

SOSYAL MEDYA İLETİŞİM

Tugçe ERON

Çok çeşitli materyaller kullanıyor, Kendine özgü mimari renkleri bir arada kullanma konusunda eşsiz..

SOSYAL MEDYA İLETİŞİM

İstanbul mimarisine özel tarz yaklaşımlarına alternatif sunumları ile bir arada barındıran iç mimar Tolgahan Türk, Mekânları tasarlarken mimari özellikleri çevredeki konumu ve doğada eşi benzeri olmayan özeliklerde olmasına özen gösterir. Tasarımın kendi çizgilerinde özgün tarzları ile ön plana çıkmasını sağlar.

İç Mimarlık Uygulama Teknik Şantiye Ekibi

Son günlerde artan teknolojiye istekler doğrultusunda alanında uzman ekibimiz ile sizlerin taleplerine en iyi şekilde cevap verebilen daima yenilikçi ve gelişime açık araştıran bir yaklaşımla ergonomik ve sürdürülebilir iç, dış, mekânlar oluşturmayı amaçlarız.

7 PROFESYONEL İÇ MİMAR

Sınırsız İş gücü

İç Mimar, Mimar, Yüksek Mühendislerden  oluşan dev iş bitirme tasarlama gücümüz var.

15 YILLIK

Tecrübe Deneyim

15 Yıllık Tecrübe ile modern,yenilikçi mimari çözümleri ile düşünceleri projelendiriyoruz

34 PROFESYONEL USTA

İşinin Ehli Hızlı

Dinamik genç kadromuzla, Konusunda profesyonel işinde hızlı ustalarımız var.

Ekibimizin bir parçası olmak ister misiniz?

0 + 3 = ?

Mimarlık sektöründe tecrübenize ve kendinize güveniyorsanız, Hayal gücümün sınırları olmayanı yaratmak ise, iş konusunda çözüm odaklı düşünür, Farklı fikirleri ortaya koyabilme kabiliyetine sahibim diyebiliyorsanız sizde aramıza katılabilirsiniz. Yaptığınız çalışmalar hakkında en az 4 portföy içeren projelerinizi, öz geçmişinizi içeren CV niz ile veya form da yer alan bilgileri bize eksiksiz ulaştırmanız yeterli.

İç Mimarlık Uluslararası Tasarım Ödüllerimiz

Silver Award

2009, IDA Design Award U.S.A

İç Mimarlık İstanbul ofis çizim ve tasarımlarıyla ödül alarak taçlandırıldı.

 İç Mimarlık adına Amerika’da ve Avrupa’da kazanılan tasarım ödülleri

Bronze Award

Ofis SIA (Colour) 2003