Skip links

İç Mimarlık Uygulama

Sizi benzersiz bir iç mekân deneyimiyle büyülemek için yaratıcılığımızı serbest bırakıyor ve projenize özgü çözümler sunuyoruz.

Yenilikçi ve Üst Düzey Mimarlık Uygulama İster misiniz?

İç mimarlık Uygulama hizmetlerimizde, İnşaat yönetimi, malzeme seçimi, koordinasyon, satın alma, piyasa araştırması, şantiye yönetimi, uygulama kontrolörlüğü, kalite kontrolörlüğü, proje kontrolörlüğü ve tasarım kontrolörlüğü gibi birçok alanda sunduğumuz profesyonel destek ile projelerinizi en iyi şekilde yönetiyoruz

Proje Uygulama

Eksiksiz bir uygulama için her adımı titizlikle takip ederiz. Işıklandırma ve renklerle dekore edilmiş, göz alıcı, malzemelerin doğru bir şekilde yerleştirilmesini sağlamak için ölçüm ve montaj işlemlerini dikkatlice gerçekleştiririz. İşinizi profesyonelce yöneterek, her aşamada kalite kontrolünden geçirir ve sonuçta istediğiniz sonucu elde etmenizi sağlarız.

Tasarım Uygulama

Onayınıza sunulmuş olan tasarlanmış konsepti sahada eksiksiz bir şekilde uygulayan profesyonel ekiplerimiz, projenizin istenen sonuçlara ulaşmasını sağlamak için titizlikle çalışıyor.Ekiplerimiz, projenizin tasarımına sadık kalırken, aynı zamanda saha şartlarını da dikkate alır. Uygulama sürecinde, her ayrıntıyı özenle takip ederek, projenizin konseptine uygunluğunu sağlar ve istediğiniz görünümü elde etmenizi destekler..

İmalat Proje Uygulama

İç mimarlık, Ekip olarak, projenizin başarısı için titizlikle çalışırız. Kullanılacak malzemelerin kalitesini ve uyumunu kontrol ederiz, detaylara dikkat ederiz ve her aşamada işçilik kalitesini gözetiriz. Bu sayede, projenizin kusursuz bir şekilde tamamlanmasını ve istediğiniz sonuçları elde etmenizi sağlarız.

Mühendislik Uygulama

Mühendislerimiz, malzemelerin uygun şekilde kullanılmasını sağlamak için gerekli bilgi ve deneyime sahiptir. Her malzemenin özelliklerini ve kullanım talimatlarını dikkate alarak, en iyi uygulama yöntemini belirlerler. Böylece, malzemelerin maksimum performansla kullanılmasını sağlarlar ve projenizin istenen sonuçlara ulaşmasını garanti ederler.

Peyzaj Uygulama

Doğaya dost malzeme seçimine ve sürdürülebilirlik ilkesine büyük önem veriyoruz. Çevre düzenlemesi yaparken, çevreye zarar vermeyen ve doğal kaynakları koruyan malzemeleri tercih sebebimizdir. Profesyonel peyzaj mimarlarımızla çalışarak, doğal çevre ile uyumlu ve çevre dostu bir peyzaj tasarımına sahip olabilirsiniz. Projelerinizi hayata geçirirken, çevreye olan duyarlılığınızı ve sürdürülebilirlik ilkesini gözeterek size en iyi hizmeti sunacaklardır.

İşlerin en karmaşık olduğu anlarda sizin yanınızda, taahhütlerimizle yer alıyoruz. Zorlu durumlarla karşılaştığınızda, güçlü bir destek sağlamak için tüm ekibimiz ile yanınızdayız.

15

Yıllık
Deneyim ve Uzmanlık

İç Mimarlık; Tolgahan Türk ve ekibi, iç mimarlık alanında uzmanlaşmış bir ekip olarak, sizi büyüleyici bir iç mekân deneyimiyle karşılamak için buradalar. Yaratıcılıklarını ve profesyonel yaklaşımlarını projenize yansıtarak, en iyi hizmeti sunmak için elinden gelenin en iyisini yapacaklar. Memnuniyetiniz ve projenizin başarısı için tutkularını kullanarak sizinle işbirliği yapacaklar.

Renkler, malzemeler, paftalar, projedeki tüm ayrıntılar, uygulama ve dekorasyon gereksinimlerine uygun olarak iç mimarlık tarafından titizlikle geliştirilir. Talepleri karşılamak için her bir detay özenle düşünülür ve projenin var olan sonrası revizeleri de teknolojinin yardımıyla profesyonelce uygulanır.

Heyecanımızı ve tutkumuzu her projede canlı tutarak, profesyonel ekibimizle bir araya geliyoruz. İşlevsel ve estetik açıdan sıra dışı projeler yaratmak ve gerçekleştirmek için buradayız. Geniş yetenekli kadrolarımız ile kapsamlı tedarikçi ağımızı kullanarak size eşsiz bir iç mekân deneyimi sunuyoruz. Her ayrıntıda mükemmeli hedefliyor, projelerinizi hayata geçirirken size etkileyici bir yolculuk sunmanın heyecanını yaşıyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte çalışmanın farkını keşfetmek için, heyecan dolu projelerinizde bizimle birlikte olun. İlk günkü heyecanımızı her an hissettireceğimizden emin olabilirsiniz.

İç mimarlık uygulama

İÇ MİMARLIK A‘DAN Z’YE ANAHTAR TESLİM PROJE UYGULAMA BİRİMLERİ
A'dan Z'ye

Anahtar teslim inşaat.

Mimari

Sorunların çözümünde estetik bir yol.

Çözüm Çözüm

Her projenin temel taşıdır.

Dekorayson

Tasarım Mobilya Renk Stil Aksesuar Duvar Zemin Ayna Doku Dekoratif Uyum Estetik Düzenleme Yaratıcılık Renk paleti

Konsept

Tasarım Tema Fikir Stil Kurgu

Ambians

Ambians, atmosfer, aydınlatma, sıcaklık, renkler, dekorasyon, mekan, hissiyat, rahatlık, huzur, keyif, ferahlık, müzik, kokular, detaylar, estetik, dokunuşlar, görsel, yaratıcılık, denge, zarafet, odak, sakinlik, uyum, ritim.

Stil

Stil, dekorasyon, tasarım, iç mekân, özgün, modern, klasik, minimalist, retro, vintage, endüstriyel, şık, lüks, avangart, çağdaş, eskitme, romantik, country, rustik, gotik, art deco, İskandinav, eklektik, bohem, İtalyan, Fransız

Doku ve dokunuşlar

Dokuma, kabartma, kabarcıklar, pürüzlü, tüylü, sert, yuvarlak, girintili, parlak, mat, lifli, desenli, kalın, ince, dokulu, dokunaklı, yumuşak, sıcak, soğuk, tüylü, kabarık, pürüzsüz, titreşimli, kaygan, kıvrımlı, çizgili, noktalı, delikli, sıkıştırılmış, esnek, sert, sıkı, gevşek, kırılgan, sert, sıcak, buzlu, kabuklu, pullu

Estetik

Uyum, denge, oran, renkler, desenler, formlar, dokular, aydınlatma, detaylar, sanat, görsellik, zarafet, estetik değerler, tasarım, estetik anlayışı, estetik duyarlık, estetik algı, estetik yaklaşım, estetik deneyim, estetik zevk, estetik çözümler, estetik dokunuşlar, estetik denge.

Geometrik

Geometrik desenler, geometrik şekiller, geometrik hatlar, geometrik kompozisyon, geometrik oranlar, geometrik denge, geometrik perspektif, geometrik düzen, geometrik vurgu, geometrik detaylar, geometrik çizgiler, geometrik formlar, geometrik dokunuşlar, geometrik yüzeyler

Kontrast

Kontrast, renk kontrastı, zıtlık, görsel çekicilik, vurgu, ayırt edicilik, canlılık, dikkat çekme, dramatik etki, denge, estetik çeşitlilik, renk paleti, ton farkı, malzeme kontrastı, dokusal kontrast, şekil kontrastı, ışık-karanlık kontrastı, büyük-küçük kontrastı, açık-koyu kontrastı, sert-yumuşak kontrastı

İç mimari

Tasarım, estetik, mekân, düzenleme, iç mekân, dekorasyon, planlama, renk paleti, malzeme seçimi, mobilya, aydınlatma, dokular, desenler, detaylar, fonksiyonellik, ergonomi, kullanıcı deneyimi, atmosfer, duvar kaplamaları, zemin döşemeleri, tavan tasarımı, açık plan, bölme duvarlar, iç mekân düzenlemesi, proje yönetimi. Tasarım, güzellik, alan, düzenleme, iç dizayn, dekor, plan, renkler, malzeme, mobilya, ışık, dokular, desenler, detaylar, işlevsellik, ergonomi, kullanıcı deneyimi, atmosfer, duvarlar, zeminler, tavanlar, açık plan, bölmeler, düzen, proje yönetimi.

Mimari

Tasarım, estetik, planlama, proje, yapı, mekan, mimari çizim, mimari detaylar, mimari dokümantasyon, yapı malzemeleri, yapım teknikleri, mimari tasarım süreci, mimari projelendirme, mimari görselleştirme, mimari planlama, mimari ölçeklendirme, mimari form, mimari estetik, yapısal tasarım, mimari yenileme, mimari restore, mimari yenilikçilik, mimari konsept, mimari detay çözümleri, mimari öğeler.

Mobilya

Mobilya seçimi, mobilya düzenlemesi, mobilya tasarımı, mobilya ölçeklendirme, mobilya yerleşimi, mobilya kombinasyonları, mobilya renkleri, mobilya dokuları, mobilya malzemeleri, mobilya stili, mobilya çizimleri, mobilya montajı, mobilya uygulaması, mobilya detayları, mobilya aydınlatma, mobilya dekorasyon, mobilya trendleri.

Tesisat

Tesisat planı, tesisat çizimi, tesisat döşeme, tesisat montajı, tesisat projesi, tesisat malzemeleri, tesisat boruları, tesisat hatları, tesisat düzenlemesi, tesisat bağlantıları, tesisat sistemleri, tesisat kontrolleri, tesisat izolasyonu, tesisat tamiri, tesisat yenileme, tesisat bakımı, tesisat onarımı,tesisat kanalları

Elektrik

Elektrik planı, elektrik tesisatı, elektrik çizimi, elektrik prizleri, elektrik anahtarı, elektrik kabloları, elektrik düzenlemesi, elektrik montajı, elektrik projesi, elektrik malzemeleri, elektrik hatları, elektrik bağlantıları, elektrik sigortaları, elektrik aydınlatma, elektrik priz noktaları, elektrik ana panosu, elektrik devreleri, elektrik lambaları, elektrik düğmeleri, elektrik ölçümü, elektrik kontrolü, elektrik kesintisi, elektrik arıza tespiti, elektrik enerjisi, elektrikli cihazlar.

Bahçe Havuz

Bahçe tasarımı, havuz projesi, peyzaj planlama, bahçe düzenlemesi, havuz inşaatı,havuz kenarı dekorasyonu, peyzaj aydınlatması, bahçe bitki seçimi, havuz su temizliği, peyzaj sulama sistemi, peyzaj taşları, bahçe çitleri, havuz su ısıtma sistemi, bahçe sulama sistemi,peyzaj heykelleri, bahçe çim alanları, havuz kenarı şelaleler, peyzaj sulama kontrolü, havuz su püskürtme sistemleri, peyzaj yürüyüş yolları.

İç Mimarlık Uygulama Ekipleri

  • Mimar
  • Mühendis
  • Teknisyen
  • Usta
  • Ekip
  • Şantiye
  • Saha Sorumlusu
  • İlk Yardım

alanlarında uzman profesyonel birimlerden oluşur

Projenizi hayata geçirmek için iç mimarlık uygulama ekipleriyle çalışmaya ne dersiniz?
01

Kırım Söküm Hazırlık Ekibi

Güvenilir ve Etkin Çalışmalar

Detaylı Bilgilendirme
02

Boya, Alçı, Sıva Uygulama Ekibi

Seminer ve kurs desteği ile bilgileri güçlendirilmiş 7 usta sanatkardan oluşur

Detaylı Bilgilendirme
03

Mermer, Seramik, Fayans Ekibi

alanlarında uzman profesyonel birimlerden oluşur

Detaylı Bilgilendirme
04

Zemin uygulama Ekibi

alanlarında uzman profesyonel birimlerden oluşur

Detaylı Bilgilendirme
05

İzolasyon Yalıtım Bakım Ekibi

fabrika üretim ar-ge birimi

Detaylı Bilgilendirme
06

Alüminyum Plastik ve Doğrama Ekibi

Alüminyum fabrika üretim ar-ge birimi

Detaylı Bilgilendirme
07

Elektrik Tesisat Teknisyen Ekibi

Teknisyen Birimi

Detaylı Bilgilendirme
08

Mühendislik Sıhhi Tesisat Ekibi

Mühendislik birimi

Detaylı Bilgilendirme
09

Mobilya Üretim Montaj Ekibi

Ahşap fabrika üretim ar-ge birimi

Detaylı Bilgilendirme
Ekibimiz, projenizin tüm aşamalarında size kusursuz bir sonuç elde etmeniz için tam destek sağlamaktadır.

Türkiye'nin herhangi bir şehrindeki projeleriniz için size bir telefon kadar yakınız. İletişim kanallarımız aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz ve uzman ekibimiz, taleplerinizi hızlı bir şekilde değerlendirebilir. Herhangi bir şehirde bulunmanız, iş birliğimizin engelini oluşturmaz.

Referanslarımızın Işığında: İşbirliğimiz Hakkında Aldığımız Geri Bildirimler
"Tercih Edilen Mimarlık: Çözüm Odaklı Yaklaşım."

Heyecanımızı ve tutkumuzu her projede canlı tutarak, profesyonel ekibimizle bir araya geliyoruz. İşlevsel ve estetik açıdan sıra dışı projeler yaratmak ve gerçekleştirmek için buradayız. Geniş yetenekli kadrolarımız ile kapsamlı tedarikçi ağımızı kullanarak size eşsiz bir iç mekân deneyimi sunuyoruz. Her ayrıntıda mükemmeli hedefliyor, projelerinizi hayata geçirirken size etkileyici bir yolculuk sunmanın heyecanını yaşıyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte çalışmanın farkını keşfetmek için, heyecan dolu projelerinizde bizimle birlikte olun. İlk gündeki heyecanımızı her an hissettireceğimizden emin olabilirsiniz.

Web sitemiz farklı ekran çözünürlüklerinde iyi bir görüntüleme deneyimi sunar. En iyi görüntüleme deneyimini 2560x1440 Ekran çözünürlüğünde elde edersiniz. 360 VR sanal gözlük video resim görüntülemeleriyle kullanıcılarımıza interaktif ve etkileyici bir deneyim yaşatmayı hedefliyoruz.
İnceleyin
Sürükleyin